Yeni Evli Çiftler Balayında Nerelere Gidiyor?

Yeni Evli Çiftler Balayında Nerelere Gidiyor?


Evlenerek yepyeni bir hayata başlayan çiftler, balayını Antalya Belek, Muğla Bodrum, Antalya Kemer ve Antalya Side gibi eşsiz tatil yerlerinin yanı sıra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti indeki tatil beldelerinde geçirmeyi tercih ediyorlar.

Balayında, daha yeni düğün yapan ve bu sebepten dolayı bir sürü borç altına giren damatlar balayı tatili daha hesaplı yerlerde geçirmeyi düşünürken, Gelinler ise balayı tatillerini daha rahat, ikram ve hizmetin daha bol olduğu yerlerde geçirmek istiyor. Bahar mevsiminin yaklaşmasıyla aynı zamanda düğün mevsimi de yaklaşırken evlenmeye hazırlanan çiftleri de balayı düşüncesi ve heyecanı sarmaya başladı.

Balayına gelen çiftlere otele ilk girdikleri gün meyve tabakları ve şarap ikram eden oteller, otel odalarını güller, yatakları ipek nevresim takımlarıyla döşüyor. Balayına gelen çiftlerin rahatı için odaya günlük gazete servisi, sabaha kahvaltısı sunan otellerde, özel masaj ve SPA hizmeti gibi seçeneklerde bulunuyor.

Doğanın Ruhuna Yolculuk Tatil ve Golf Keyfi Bir Arada Balayı için Nerelere Gidilir Balayına Gidilecek Yerler Balayı Otelleri, Turları, Tatili ve Paketleri Balayında Neler Yapmalı Neler Yapmamalı Türkiye'nin Az Bilinen Balayı Yerleri Balayı Otelleri Otelleri ve Fiyatları Romantik Balayı Otelleri  Kışın Evlenenlere Balayı Önerileri Kışın Yurtiçi ve Yurtdışı Balayı Yerleri En Güzel Balayı Yerleri
Eğer Beğendiyseniz Bizi Takip Etmeyi Unutmayın! Esen kalın..
Görüş Ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın Yorum Yazın :)
Kategoriler: Sosyete Travel Sosyete Sözler Sosyete Trend Sosyete Karadeniz
Paylaş:  

Yorumlar