Cinsel Gücü Arttıran Menü

Cinsel Gücü Arttıran Menü


Amerikalı yemek guruları canlı bir cinsel yaşantı için alternatif bir akşam yemeği mönüsü sunuyor. Gurular, somon balığı ve brokoli gibi kalbe iyi gelen yiyeceklerin seks yaşamınızı da renklendirdiğini söylüyor.

Özellikle omega-3 ve L-arginine maddelerinin çokça bulunduğu zeytinyağı ile hazırlanmış salatalar, fındık ve benzeri kuruyemişler, sarımsak, ginseng, soya fasulyesi seks gücünü artıran yemek mönülerinin vazgeçilmezleri.

Yemek sonrası içilen bir yeşil çay da seks için gereken rahatlığı vermesi açısından önem taşıyan bir içecek. Beslenme uzmanları, sigara ve içkinin seks performansını azalttığını, düzenli spor yapmanınsa cinsel hayat üzerinde olumlu tesir yaptığına işaret ediyor. 
Sağlık uzmanları yemek menüsü ile ilgili tavsiyelerini şu sloganla özetliyor: 
“Kalbiniz için iyi olan yiyecek, cinsel organlarınız için de iyidir.”

Aslında liste bunlarla sınırlı değil. Bazı kültürel öğeler ve başka beslenme alışkanlıkları da cinsel güce etki edebilir. Örneğin kabak çekirdeği ve kabak çekirdeği yağı cinsel performansı önemli şekilde etkiliyor. Fındığa benzer kuruyemişler sınıfında ceviz, badem, kayısı çekirdeği ve Antep fıstığı var. Bazı baharatların (özellikle kırmızı pul biber, kekik, nane vb.) zengin antioksidan içerikleri ile cinsel yaşama destek oluyor. Bunun yanında çekirdekli siyah üzüm de gerek antioksidanları ile cinsel performansa destek olabilir. Zeytinyağının ısıl işlem görmemesi ve soğuk pres ile elde edilmesi de önemli. Omega-3 den zengin semiz otu, yağlı balık türleri de zeytinyağının yanında sayılabilir. Uzun süreli stres özellikle bazı hormonlar üzerinden damar gevşemesini ve erkeklerde penisin sertleşmesini bozacağı için huzurlu bir aile ortamı da yiyecek dışı bir faktör olarak önemli bir tamamlayıcı kabul ediliyor.

Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz
Sosyete Sözler - Sosyete Karadeniz
Cinsel Gücü Arttıran Menü ile ilgili aramalar cinsel gücü artıran karışımlar  cinsel gücü artıran kuruyemişler  cinsel gücü artıran ilaç  cinsel gücü artıran içecekler  cinsel gücü artırma yöntemleri  cinsel gücü artıran bitkiler maranki  cinsel gücü artıran ilaçlar  cinsel gücü artıran kahve  Sayfada Gezinme
Sözler Blog / Travel Blog / Trend Blog
Paylaş:  

Yorumlar