Saç Ektirmek

Saç Ektirmek

Ameliyatsiz saç ekme dönemi

Artik ameliyata gerek kalmadan ve iz birakmadan saç ekimi yapmak mümkün. 
Üstelik yeni saç için gögüs, sirt, koltuk alti hatta el ve ayak killarindan bile yararlaniliyor.

Erkeklerin müzmin sorunlarindan biri olan saçsiz kalmaya karsi kullanilan saç ekme tekniklerinde önemli gelismeler var. 
Artik yeni tekniklerde saç ekimi, kesmeden, ameliyatsiz, yara izsiz yapilabiliyor. 
En önemlisi yeni saç materyali olarak gögüs, sirt, koltuk alti hatta el ve ayak killarindan bile yararlaniliyor.

Yilda 800 kisiye tekrar saç kazandiran Transmed Saç ve Kozmetik Cerrahi Klinigi Genel Müdürü Reiner Paeffgen de saç dökülmesi olan erkeklerin artik yara izsiz çözüm saglayan yeni teknikleri tercih ettigini belirtiyor.

Saç naklinde gelistirdikleri ameliyatsiz teknik FUE’de (Foliküler ünite çikarma) klasik yöntemde oldugu gibi basin arkasinin kesilmedigini anlatan Paeffgen, “Yeni teknikte kafanin arka tarafindan ufak bir deri parçasi çikarmaya gerek kalmiyor. 10-20 operasyonda saç ekimi tamamlaniyor” diye konusuyor.

Üç haftada yeni saç!

Kendisine de uygulattigi FUE’nin en önemli farkinin daha hizli sonuç vermesi oldugunu söyleyen Paeffgen, bu teknikte 3-4 haftada yeni saçlarin çiktigini anlatiyor. Paeffgen, ne kadar estetik yapilirsa yapilsin, saç ekiminin küçük de olsa bir iz biraktigini belirterek, “Yeni teknikte ise ekilen saçlar ayni kendi saçlariniz gibi uzayabiliyor. Dilediginiz saç kesimini, bakimini yapabiliyorsunuz. Operasyondan iki gün sonra saçini yikayabiliyor, 4-5 gün içinde denize dahi girebiliyorsunuz” diyor.

Gögüs kilindan saç kökü

Yeni gelistirdikleri baska bir yöntemde de vücudun baska bölümlerinden saç kökü alip ektiklerini anlatan Paeffgen, el, ayak koltuk alti gibi bölgelerden alinan killarin basa nakledildigini söylüyor.

Bu yöntemde vücut killarinin limitsiz malzeme sagladigini anlatan Paeffgen söyle devam ediyor: “Özellikle Türk erkeklerinde bu açidan bir sikinti yasamiyoruz… 
Ilginç tarafi, örnegin gögüs killarindan alinan materyal basa ekildiginde kisinin saç özelligini kazaniyor. Kivirciksa kivircik oluyor, o bölgeye uyum sagliyor. 
Eger saçi beyazsa beyaz alinip naklediliyor. 
Bu teknikleri agustosta Kanada’daki bir kongrede sunacagiz. 
Bir baska çalismamiz da erken hücre ölümünü engelleyen yeni bir formülle gelistirdigimiz bir teknik üzerine. Basarili olursak ekimden hemen sonra saçlar üremeye baslayacak. 
Sekiz ay beklemeye gerek kalmayacak. 
Bu tipki kalp nakli gibi. Vakit kaybetmeden hemen yapilmaya baslanmasi gerekiyor.”

Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz
Sosyete Sözler - Sosyete Karadeniz
Saç Ektirmek ile ilgili aramalar saç ektirmek istiyorum saç ekimi yorumları saç ektirme fiyatları saç ekimi sonrası saç ekimi sonuçları saç ektiren ünlüler saç ekimi sonrası süreç saç ekimi sonrası süreç resimli kadınlarda saç ekimi ile ilgili aramalar kadınlarda saç ekimi ne kadar başarılı kadınlarda saç ekimi ekşi kadınlarda saç ekimi yaptıranlar kadınlarda saç ekimi kadınlarda saç ekimi yaptıran varmı kadınlarda saç ektirme fiyatları saç ekimi fiyatları kadınlarda alına saç ekimi
Sözler Blog / Travel Blog / Trend Blog
Paylaş:  

Yorumlar