En Güzel Evlilik Sözleri Sayfası

En Güzel Evlilik Sözleri Sayfası

Zaman çok kısa, yasam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar?

Her günümü her an bitecekmişçesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum… ömür boyu mutluluklar?

Yasam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep nece içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve Kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar…

Bir ask gülümsemeyle baslar, öpücükle devam eder ve bir nikâhla ölümsüzleşir.
Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, askınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

Her gününüz, birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak sevgi dolu geçsin. Hayat boyu mutlu, huzurlu ve de bol çocuklu yasamanız dileğimle.
Yuvanızdan sevgi eksik olmasın. Gözleriniz hep birbirini arasın. Mutluluklar…

Bir ask gülümsemeyle baslar, öpücükle devam eder ve bir nikahla ölümsüzlesir.
Sevginizi ölümsüzlestirmeye dogru attiginiz bu adimda, askinizin hep ilk günkü gibi taze kalmasini ve mutlu olmanizi diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrilmasin!

Her gününüz, birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok baglanarak sevgi dolu geçsin. Hayat boyu mutlu, huzurlu ve de bol çocuklu yasamaniz dilegimle.
Yuvanizdan sevgi eksik olmasin. Gözleriniz hep birbirini arasin. Mutluluklar…

Bir bütün olmak için birlesen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrilmasin ve her zaman sevgi dolu baksin gözleriniz? Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiginiz yolda, günes hep önünüzde olsun ki gölgeler ardinizda kalsin. Ömür boyu mutluluklar

Nikahiniza gelemiyorum. Ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta degilim.
Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatiniza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye.
Birlikte en güzel günleri, en neseli anlari ve sevginin doruklarini yasayin. Mutluluklar dilerim.

Yasantinizi birlestirmek yolunda attiginiz bu ilk adimda belki yaninizda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim. Su andan itibaren birbirinizin kalbini kirmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalmasi ve mutlu olmaniz dilegimle…

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, saskinliklar ve sevinçler yasayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca “zaman”iniz olmasini diliyorum?
Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrilmasin! Mutluluklar

Paylastikça çogalan tek sey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedilestirdiginiz sevginizin hep çogalmasini dileriz… Yasaminiz boyunca günes hep önünüzde olsun ki gölgeler ardinizda kalsin. Ömür boyu mutluluklar dilerim.

Ebedi sevgi yolunda attiginiz bu ilk adimda belki yaninizda yokum ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatiniza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye.
Tüm yasantiniz boyunca birlikte en güzel günleri, en neseli anlari ve sevginin doruklarini yasayin! Birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrilmasin. Mutluluklar!

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok baglanarak geçsin.
Hayat kadehse eger, ask da kadehi dolduran saraptir. Kadehinizin hiç sarapsiz kalmamasi dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz. Birlikte en güzel günleri, en neseli anlari ve sevginin doruklarini yasayin! Her sey gönlünüzce olsun ve yuvanizdan sevgi eksik olmasin!

Bir bütün olusturdugunuz bugün birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrilmasin ve her zaman sevgi dolu baksin gözleriniz birbirine… Zaman çok kisa, yasam boyu birliktelige adim attiginiz su andan itibaren birbirinizin kalbini kirmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin.
Bir hayati tüm güzellikleriyle paylasmaniz dilegimle? Mutluluklar!

Eger yaninizda olsaydim size simsiki sarilir, yasam boyu gözlerinizdeki isiltinin devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep nese içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim.
Iste bu mesaj da benim orada söyleyemediklerime aracilik ediyor.
Elleriniz birbirinden hiç ayrilmasin. Ömür boyu mutluluklar sizin olsun!

Birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrilmasin.
Bir hayati tüm güzellikleriyle paylasmaniz dilegimle… Mutluluklar!

Tüm yasantiniz boyunca en güzel günleri, en neseli anlari ve sevginin doruklarini beraber yasamanizi dilerim… Mutluluklar?

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiginiz yolda, günes hep önünüzde olsun ki gölgeler ardinizda kalsin. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim?

Nikahiniza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta degilim.
Umarim her sey gönlünüzce olur?

Sana esinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yasam diliyorum.
Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Bir elmanin iki yarisi gibisiniz.
Yasam boyu bunu korumaniz ve birbirinizi hep tamamlamaniz dilegiyle… Mutluluklar!

Hayat kadehse eger, ask da kadehi dolduran saraptir.
Kadehinizin hiç sarapsiz kalmamasi dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz.

Ebedi sevgi yolunda attiginiz bu ilk adimda belki yaninizda degilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanizi diliyorum.

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok baglanarak geçsin.
Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayin! Yuvanizdan sevgi eksik olmasin..

Sosyete Karadeniz ~ Sosyete Sözler ~ Sosyete Trend ~ Sosyete Travel
En Güzel Evlilik Sözleri Sayfası
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz
Paylaş:  

Yorumlar