Etkileyici Teklif Sözleri

Etkileyici Teklif Sözleri


Gönlümde tatlı bir bela gibisin sen bendeki benim tek sahibimsin Desem ki bir tanem artık benimsin sevgilim benimle evlenir mısın…

Günlerce düşündüm, bir turlu açılma fırsatı bulamadım sana, demek ki kısmet bu güneymiş, ilk ve son aşkım olmaya ne dersin?

Evet desen sevginle dolarım seni kalbimin en güzel yerine koyarım buram buram aşkın ile kokarım gel seninle mutluluğa varalım.

Pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam belki pek ince teklif edemedim ama ben o bildiğin romantiklerden değilim sen yine de karar ver söyle istiyorsun bence.

Her sabah doğan ve her aksam batan güneşi, gece çıkan ayı, gündüz ve gece yağan yağmuru ve de hayatın tüm güzelliklerini benimle bir ömür boyu paylaşır mısın aşkım?

Son günüm, sözüm son mutluluk seninle olacak, son gözyaşım, son nefesim, seninle son bulacak, ilk nikahım gibi sonu da seninle olacak, bu böyle bilinsin .

Çiçeklerin en güzeli gül, güllerin en güzeli sen, çiçeklerden gülü güllerden seni seviyorum, seninle tanışmak istiyorum.

Köprü yaptırıyorum gözlerinden gözlerine yardım eder misin, nakil yaptırıyorum kalbinden kalbine beni dinler misin, seni gördüm çok beğendim benimle gezer misin, sana arkadaşlık teklif ediyorum kabul eder misin?

Hasretle açan bir gül gibi bir insanın özlemleri olmalı, özlemle açan gül gibi bir insanın bir tanesi olmalı, benim bir tanem olur musun?

Dünya olsam, güneşim olur musun? Gökyüzü olsam, mavi rengim olur musun?
Deniz olsam dalgalarım olur musun? Bir beden olsam, canım olur musun?
Bir can olsam, hayatım olur musun?

Kocaman zeytin gözleri, yanağında gamzesi, minicik sevgi dolu elleri, bir kızımız olsaydı keşke deseydim aynı annesi!

Sana arkadaşlık teklif edeceğim, senden hoşlandığımı ve hep seni düşündüğümü düşündüysen aferim, düşünmediysende düşün derim.

Denizim değil dalgam olur musun? Ateşim değil kulum olur musun?
İlk sevdiğim değilsin affet son sevdiğim olur musun?

Gayem zati alinizi taciz etmek değil efkâr-ı umumiyrde muhabbet kurmaktır cevab-ı müspetiniz kalb-i hayalimi tamir-i tayan edeceğinden dest-i muhabbetinize talibim.

Tek kaldım dünyada dünyam olur musun? deniz kadar sevdim dalgam olur musun?
Ateş gibi yandım alevim olur musun? İlk aşkım değilsi affet son aşkım olur musun??

Kalbin birini görünce atmıyorsa ve sadece beni görünce atıyorsa benimde kalp atışlarımı dinlemek istersen benim olur musun?

Her sabah doğan ve her akşam batan güneşi, gece çıkan ayı, gündüz ve gece yağan yağmuru ve de hayatın tüm güzelliklerini benimle bir ömür boyu paylaşır mısın aşkım?

Günlerce düşündüm, bir türlü açılma fırsatı bulamadım sana, demek ki kısmet bugüneymiş, ilk ve son aşkım olmaya ne dersin.

Sosyete Karadeniz ~ Sosyete Sözler ~ Sosyete Trend ~ Sosyete Travel
Etkileyici Teklif Sözleri ile ilgili aramalar komik çıkma teklifi sözleri çıkma teklifi sözleri çıkma teklifi etme sözleri uzun çıkma teklifi sözleri kısa farklı çıkma teklifleri çıkma teklifi uzun romantik sözler çıkma teklifi sözleri tumblr ilk arkadaşlık teklifi sözleri
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz
Paylaş:  

Yorumlar