Evlilik Teklifi üzerine Bir Araştırma

Evlilik Teklifi üzerine Bir Araştırma


Evlilik Teklifi üzerine Bir Araştırma – Evlilik teklifi üzerine yapılan bir araştır ve bu araştırmaya göre kadınların ne kadarda duygusal olduklarını gösteren bir ayrıntı;

Her kadın romantizmden hoşlanır, sevgilisinin, kocasının bunu göstermesini ister.
Evlilik tekliflerinde de durum değişmiyor

3 bin kadın ve erkeğin katıldığı bir ankete göre, kadınların yüzde 26.5’i evlilik tekliflerinin daha romantik ve orijinal olmasını istemiş.
Yani katılımcıların dörtte biri, eşlerinin teklifinden hiç hoşlanmamış.

Bazı kadınlarsa bunun tam tersini düşünüyor.
Onlar eşlerinin tekliflerini çok abartılı bulduğunu söylüyor.

Anketi yanıtlayan erkeklerin yüzde 76’sı dizlerinin üzerine çöküp “Benimle evlenir misin?” demeyi romantik bulduğunu belirtiyor. Kadınların yarısıysa bunu gerekli görmüyor.

Hem kadınların hem de erkeklerin ezici çoğunluğu ‘mutlu haberi’ ilk olarak aileleriyle paylaşıyor. Oran yüzde 84. Sonrasında durumu dostlarına bildiriyorlar. Son bir not: Kadınların yüzde 75’i, erkeklerinse yüzde 70’e yakını, hemen ardından haberi Facebook’ta duyuruyor.

Sosyete Karadeniz ~ Sosyete Sözler ~ Sosyete Trend ~ Sosyete Travel
Evlilik Teklifi üzerine Bir Araştırma ile ilgili aramalar evlenme teklifi fikirleri  evlenme teklifi sözleri  sürpriz evlilik teklifleri  evlenme teklifi organizasyonu  evlilik teklifi fikirleri ekşi  evlilik teklifi sözleri kısa  evlilik teklifi nasıl yapılır  unutulmaz evlilik teklifleri
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz
Paylaş:  

Yorumlar