Dini Düğün Davetiyesi Sözleri

Dini Aşk Davetiye Sözleri


Dini Davetiyesi Sözleri 1; AIIah’a bağIadık özümüzü, Peygambere verdik sözümüzü,
MevIam akeyIesin yüzümüzü, buyurun dostIar geIin beraber yapaIım düğünümüzü…

Dini Davetiyesi Sözleri 2; Allah (CC)’ın emri, Sevgili Peygamberimiz (SAV)’in sünnetini yerine getirmek, İslam toplumunun temelini oluşturanAile’yi teşekkül ettirmek içinilk adımı atmış bulunuyorlar.Bu hayırlı günde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Dini Davetiyesi Sözleri 3; Sevdik birbirimizi, İstiyoruz beraberliğimizi,
Allah’tan dileğimiz Bu mutlu günümüzde Sizleride bekleriz

Dini Davetiyesi Sözleri 4; AIIah’ın izni ile birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde, sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Dini Davetiyesi Sözleri 5; Nev-i beşerin hayat-ı dünyeviyesinde en cemiyetli merkez ve en esaslı zemberek ve dünyevî saadet için bir Cennet, bir melce’, bir tahassüngâh ise, âile hayatıdır.
(Risale-i Nur) Bu ailenin temelinin atıldığı ilk günde siz dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Dini Davetiyesi Sözleri 6; Allah’ın emrine uyuyoruz, Mutlu bir yuva kuruyoruz. 
Allah’tan saadet diliyoruz,  Bu mutlu günümüze, Sizleri de bekliyoruz.

Dini Davetiyesi Sözleri 7; Allah (c.c)’in emri sevgili Peygamberimiz (s.a.v)’in sünneti yerine getirmek. İslam toplumunun temelini oluşturan Aile’yi teşekkül ettirmek için, ilk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleri de aramızda, görmekten mutluluk duyarız.

Dini Davetiyesi Sözleri 8; Sevgi kuşağından geçip, Göğe doğru yol aldık.
Bulutların arasından tüm dostlara haber saldık. Bu bir Temmuz akşamında evlenme kararı aldık. Nişan törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Dini Davetiyesi Sözleri 9; Buluştu kalplerimiz, karar verdi ellerimiz, emin adımlarla çıktık yola, düğünümüzde sizleride aramızda görmek isteriz.

Dini Davetiyesi Sözleri 10 ; Allah’ın emridir yaşantı böyle, Mesut olmamıza sen dua eyle Gelip düğünümüze şeref eyle, Gelmeyen dostlara selam söyle, Bekliyoruz sizleri Unutmayın bizleri

Dini Davetiyesi Sözleri 11;Allah böyle buyurdu, Herkes buna uydu evlilik sevgi yurdu,
Biz uymazsak olur mu? Olur diyenler sağ olsun,Bütün dostlar buyursun Mutlu günümüze.

Dini Davetiyesi Sözleri 12; El ele tutuşurken
Saadet yolculuğuna
Veda ediyoruz
Bekarlığın sultanlığına
Eğer uğurlamak isterseniz bizi
Düğünümüze bekleriz sizi

Dini Davetiyesi Sözleri 13; Allah’ın emridir yaşantı böyle
Mesut olmamıza sen dua eyle
Gelip düğünümüze şeref eyle
Gelmeyen dostlara selam söyle
Bekliyoruz sizleri
Unutmayın bizleri

Sosyete Karadeniz ~ Sosyete Sözler ~ Sosyete Trend ~ Sosyete Travel
düğün altın insanlar aşk El aile kadın adam kız elmas yüz Sevgililer Günü mutlu çift teklif kişi gelin takı halka Mutlu aile bayan Kadınlar Günü sürpriz evlilik sevgililer günü Alyans evli Kadının yüzü taahhüt Gençler Düğün çifti satın Mutlu insanlar Aşk Çift gün Aile günü öneri duygular damat evlenmek ilişki vererek bekleme cevap Arkadaş aşık arkadaş duygular taahhüt İçin soruyorum ön plan önermek çekici olsun nişan beklenmedik isteme  insanlar bebek aşk aile kadın güzellik ev lindo oğlan anne insan beyaz kişi modern perde sandalye anne bayan gençlik dikkat kadın birlikte Gençler güzel oturum kol gün ilişki meme yetişkin baba çocukluk emzirme almak besleme taşıma annelik Vasiyetiniz masum tapılası babalık içinde saflık
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz
Paylaş:  

Yorumlar