Evlilik Yıldönümü Resimli Kutlama Mesajları

Evlilik Yıldönümü Resimli Kutlama Mesajları


– Bir Bütün Olmak Için Birlesen Elleriniz Ve Kalpleriniz Bir Daha Hiç Ayrılmasın Ve Her Zaman Sevgi Dolu Baksın Gözleriniz? Hayat Boyu Birlikte Ilerlemeye Karar Verdiğiniz Yolda, Güneş Hep önünüzde Olsun Ki Gölgeler Ardınızda Kalsın. ömür Boyu Mutluluklar.

– Her Gününüz, Birbirinizi Daha çok Severek Ve Birbirinize Daha çok Bağlanarak Sevgi Dolu Geçsin. Hayat Boyu Mutlu, Huzurlu Ve De Bol çocuklu Yasamanız Dileğimle. Yuvanızdan Sevgi Eksik Olmasın. Gözleriniz Hep Birbirini Arasın. Mutluluklar…

– Bir Ask Gülümsemeyle Baslar, öpücükle Devam Eder Ve Bir Nikâhla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye Doğru Attığınız Bu Adımda, Askınızın Hep Ilk Günkü Gibi Taze Kalmasını Ve Mutlu Olmanızı Diliyorum. Elleriniz Birbirinden Hiç Ayrılmasın!

– Yasam Boyu Birbirinizi Daima Sevmeniz Ve Hep Nece Içinde, Huzurlu Bir Hayat Sürmeniz Dileğimle… Elleriniz Birbirinden Hiç Ayrılmasın. Unutmayın Ki Paylaştıkça çoğalan Tek şey Sevgidir, Evlilikle Ebedileştirdiğiniz Ve Kutsallaştırdığınız Sevginiz Hep çoğalsın! Mutluluklar..

– Eğer Yanınızda Olsaydım Size Simsimi Sarılır, Yasam Boyu Gözlerinizdeki ışıltının Devam Etmesini, Birbirinizi Daima Sevmenizi Ve Hep Neşe Içinde, Huzurlu Bir Hayat Sürmenizi Dilerdim. Işte Bu Mesaj Da Benim Orada Söyleyemediklerime Aracılık Ediyor. Elleriniz Birbirinden Hiç Ayrılmasın. Omur Boyu Mutluluklar Sizin Olsun!

– Bir Bütün Oluşturduğunuz Bugün Birlesen Elleriniz Ve Kalpleriniz Birbirinden Hiç Ayrılmasın Ve Her Zaman Sevgi Dolu Baksın Gözleriniz Birbirine… Zaman çok Kısa, Yasam Boyu Birlikteliğe Adım Attığınız Su Andan Itibaren Birbirinizin Kalbini Kırmamaya Ve Hep Sevgi Dolu Olmaya özen Gösterin. Bir Hayati Tüm Güzellikleriyle Paylaşmanız Dileğimle? Mutluluklar!

– Paylaştıkça çoğalan Tek şey Sevgidir, Evlilik Gibi Bir Noktayla Ebedileştirdiğiniz Sevginizin Hep çoğalmasını Dileriz… Yaşamınız Boyunca Güneş Hep önünüzde Olsun Ki Gölgeler Ardınızda Kalsın. Omur Boyu Mutluluklar Dilerim.

– Birlikte Gülebilmek, Gezebilmek, Mutlu Olabilmek, şaşkınlıklar Ve Sevinçler Yasayabilmek Için, En önemlisi De Birbirinizi Hep Sevebilmek Için Bolca “zaman”ınız Olmasını Diliyorum? Elleriniz Ve Gözleriniz Birbirinden Hiç Ayrılmasın! Mutluluklar.

– Yaşantınızı Birleştirmek Yolunda Attığınız Bu Ilk Adımda Belki Yanınızda Yokum Ama Bilin Ki Tüm Kalbimle Sizinleyim. Su Andan Itibaren Birbirinizin Kalbini Kırmamaya Ve Hep Sevgi Dolu Olmaya özen Gösterin. Sevginizin Hep Ilk Anki Gibi Taze Kalması Ve Mutlu Olmanız Dileğimle…

– Nikâhınıza Gelemiyorum. Ama Mutluluk Dileklerimi Iletemeyecek Kadar Da Uzakta Değilim. Beyaz Güvercinler Yolluyorum Size Buralardan, Hayatınıza Sevgi, Mutluluk Ve Huzur Versin Diye. Birlikte En Güzel Günleri, En Neşeli Anları Ve Sevginin Doruklarını Yaşayın. Mutluluklar Dilerim.

Evlilik, Insanın Düşmanıyla Yatağa Girdiği Yegâne Savaştır.
Her Durumda Evlenin. İyi Bir Eşiniz Olursa Mutlu Olursunuz. Eşiniz Kötü Olursa Filozof Olursunuz.

Sosyete Karadeniz ~ Sosyete Sözler ~ Sosyete Trend ~ Sosyete Travel
Evlilik Sözleri Kısa, Evlilik Sözleri Dini, Evlilik Sözleri Facebook, Evlilik Sözleri Whatsapp, Evlilik Sözleri Twitter, Evlilik Sözleri Yeni, Evlilik Sözleri
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz
Paylaş:  

Yorumlar