Manevi Düğün Davetiyesi Sözleri

Manevi Düğün Davetiyesi Sözleri


Dini Davetiyesi Sözleri 1; Geleceğe doğru atacakları
Bu ilk adımı beraberce yürümek
Ve mutluluğu paylaşmak üzere
Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarlar.

Dini Davetiyesi Sözleri 2; Akıp giden hayatın içinde
kendimize dair yeni bir sayfa açarken
nikah törenimizde siz dostlarımızı
yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.

Dini Davetiyesi Sözleri 3; Yaralı kalpler Olmasın Bu Dünyada, Sevenler Acı Çekmesin Karşılıksız Dünyada, Bizim Gibi Mutluluk Sahibi Etsin Her kezi ALLAH, Davetlimsiniz Nikahımızda Olursunuz inşallah.

Dini Davetiyesi Sözleri 4; Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi
Sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah törenimizde
Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız

Dini Davetiyesi Sözleri 5; Kışım Bitti Artık Vuslat Vaktidir Ak Sakallı Ulu Kocaları Dua’sı İle Baharım’a Kavuşma Vaktidir Gün Beş Mızrak Boyu Yükseldiğinde Yeni Kurduğum Obamın Hatunuyla Hayatlarımızı Birleştireceğimiz Bu Mutlu Günümüzde Siz Değerli Yakınlarımız & Dostlarımızı Aramızda Görmekten Onur Duyarız…

Dini Davetiyesi Sözleri 6; Kapına geldim ve ben, ben olmaktan vazgeçtim sen yeter ki “Kim O” de. Kim olmamı istiyorsan, o olmaya geldim. Hayatlarımızı birleştireceğimiz bu özel günümüzde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız …

Dini Davetiyesi Sözleri 7; Yasam boyu sürmesini arzu ettiğimiz beraberliğimizin ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Dini Davetiyesi Sözleri 8; Evet… Evet… Evet…
Belki yüzlerce kez söyledik.
Bizi evlendirecek olanı söylerken, aramızda olmanızdan mutluluk duyacağız.

Dini Davetiyesi Sözleri 9; Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda En güzel sevgiyi birlikte yaşadık Her uçurumun kenarında, Birlikte meydan okuduk rüzgara Ve gökyüzünden birer yıldız çalıp Işık yaptık geleceğimize Hayatımızın en güzel gününü Siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle…

Dini Davetiyesi Sözleri 10; Sevdik birbirimizi Evlendirin dedik bizi Bu mutlu günümüzde Bekliyoruz sizleri

Dini Davetiyesi Sözleri 11; Sevgi çemberi yakalanmaz densede Sevgililer kavuşmaz denilse bile
Biz sevdik kavuştuk birbirimize Darısı tüm sevenlerin başına Bizi sevenler buyursun düğünümüze

Dini Davetiyesi Sözleri 12; Sevgiye inanıyoruz ve bu inançla Birbirimizi sevip sayarak,
Sadakat alevini canlı ve sıcak tutarak, Sürekli bir ilgiyle birbirimize yakın olarak, Anlayış ve sabırla destek vererek, Yüzlerimiz sevgiye dönük, Ellerimiz iç içe, güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz. Düğün törenimizi onurlandırırsanız mutlu oluruz.

Dini Davetiyesi Sözleri 13; Bu hayat güneşi hic batmayacak Kalplerimiz birbirimize hep bağlı kalacak Buna yemin ettik hep böyle kalacak Bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak
Sizleri de bekleriz bu mutlu günümüze.

Dini Davetiyesi Sözleri 14; Gördük, beğendik, gönül verdik birbirimize, söz verdik ömür boyu beraberliğimize. İşte o an geldi, biz evleniyoruz. Hayat limanından kalkan vapura biniyoruz.
Ömür boyu sürecek bu yolculuğa çıkarken, bizi uğurlamanızı istiyoruz..
Biz çok mutluyuz. Yerimizi bizim gibi sevenlere bırakıyoruz.

Dini Davetiyesi Sözleri 15; Kuruyan topraklar yağmuru bekler, karanlık geceler sabahı bekler, seven söz verince bir ömür bekler, bu iki genç sizleri düğüne bekler.

Dini Davetiyesi Sözleri 16; Evlilik, ömür boyu verilen en değerli sözdür. Evlilik, seven iki kalbin buluşmasıdır. Evlilik, aynı hayat yolunda el ele tutuşmaktır. Evlilik, bir yuvada tek olabilmek, bir yastıkta yaşlanabilmektir. Aynı yuvada tek olmaya, aynı yastıkta baş koymaya adım attığımız en mutlu günümüzde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Evlilik Sözleri kategorisinde en güzel Dini Düğün Davetiyesi Sözlerini hazırlamaya çalıştık.
Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel Davetiye sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Sosyete Karadeniz ~ Sosyete Sözler ~ Sosyete Trend ~ Sosyete Travel
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz
Paylaş:  

Yorumlar