Tebrik Mesajları Güzel Kutlama Sözleri

Tebrik Mesajları Güzel Kutlama Sözleri


Yasantinizin her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin.
Birbirinize hep bagli kalin! Mutluluklar…

Sevginizi ölümsüzlestirmeye dogru attiginiz bu adimda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalmasi ve mutlu olmaniz dilegimle…

Unutmayin ki paylastikça çogalan tek sey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedilestirdiginiz sevginizin hep çogalmasini dilerim. Mutlu bir yasam dilegiyle…

Bir yasam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep nese içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dilegimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrilmasin. Mutluluklar!

Her günüzü her an bitecekmiscesine birbirinize daha da siki sarilarak ve sevgi dolu yasamanizi diliyorum… Ömür boyu mutluluklar.

Zaman çok kisa, yasam boyu birlikte olmaya söz verdiginiz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kirmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar

Birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrilmasin.
Bir hayati tüm güzellikleriyle paylasmaniz dilegimle… Mutluluklar!

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiginiz yolda, günes hep önünüzde olsun ki gölgeler ardinizda kalsin. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim?

Nikahiniza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta degilim.
Umarim her sey gönlünüzce olur?

Sana esinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yasam diliyorum.
Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Bir elmanin iki yarisi gibisiniz.
Yasam boyu bunu korumaniz ve birbirinizi hep tamamlamaniz dilegiyle… Mutluluklar!

Ebedi sevgi yolunda attiginiz bu ilk adimda belki yaninizda degilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanizi diliyorum.

Yagmur yüklü bulutlar gibi gelen, etegindeki hayir cevherlerini basimiza bosaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, buyusune kapilmaniz dilegiyle. Nice kandiller.

Bir bütün olmak için birlesen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrilmasin ve her zaman sevgi dolu baksin gözleriniz? Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiginiz yolda, günes hep önünüzde olsun ki gölgeler ardinizda kalsin. Ömür boyu mutluluklar

Eger yaninizda olsaydim size simsiki sarilir, yasam boyu gözlerinizdeki isiltinin devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep nese içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim.
Iste bu mesaj da benim orada söyleyemediklerime aracilik ediyor.
Elleriniz birbirinden hiç ayrilmasin. Ömür boyu mutluluklar sizin olsun!

Anneler günün kutlu olsun. Sana sevgi ve öpücüklerimi gönderiyorum

Ebedi sevgi yolunda attiginiz bu ilk adimda belki yaninizda yokum ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatiniza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye.
Tüm yasantiniz boyunca birlikte en güzel günleri, en neseli anlari ve sevginin doruklarini yasayin! Birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrilmasin. Mutluluklar!

Benim için herseye katlanan, her zaman yanimda olan, degeri biçilemeyen dünyanin en güzel annesine.. Anneler günün kutlu olsun

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, saskinliklar ve sevinçler yasayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca “zaman”iniz olmasini diliyorum?
Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrilmasin! Mutluluklar

Sosyete Karadeniz ~ Sosyete Sözler ~ Sosyete Trend ~ Sosyete Travel
Tebrik Mesajları Ana Sayfa » Anneler Günü Mesajları » 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlama Mesajları » Aşk Sözleri, Mesajları » Babalar Günü Mesajları » Doğum Günü Mesajları » Dostluk Mesajları » Delikanlı Sözleri » Evlilik Mesajları » Güzel Özlü Sözler » Öğretmenler Günü Mesajları » Güzel Sözler » Komik Sözler » Kamyon Arkası Yazıları » Komik Mesajlar » Espirili Mesajlar » Güzel Dua Sözleri » Kurban Bayramı Mesajları » Ramazan Bayramı » Kandil Mesajları » Kadir Gecesi Mesajları » Berat Kandili Mesajları » Sevgililer Günü » Yılbaşı Mesajları » Duvar Yazıları » Beşiktaş SMS Sözleri » Fenerbahçe SMS Sözleri » Galatasaray SMS Mesajları » Sevgiliye İyi Geceler Mesajları » Duygusal Etkileyici Sözler » Özür Dileme Sözleri » Hazır Kart Mesajları » E-kart Siteleri
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz
Paylaş:  

Yorumlar