Anneye Yaş Günü Kutlama Mesajları

Anneye Yaş Günü Kutlama Mesajları


Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk getirmesini dilerim anneciğim. 
İyi ki varsın güzeller güzeli doğum günün kutlu olsun.

Anacığım, canımın yarısı. Seni çok özledim. Doğum gününde yanında olamıyorum. 
Hayırsız evladını affet. Öpüyorum çok çok.

Sen bir annesin evimizde yuva kuransın, cebimizde resim, bu güzel resim ailemiz için, doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. 
Doğum gününü kutlarım biricik annem.

Güneş tanesi kadar sıcak. Yağmur kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dilerim. 
Canım annem doğum günün kutlu olsun.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum canım annem.

Güzel anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgiyi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum. 
İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun canım annem.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

Eğer bana gözlerinle değil kalbinle baksaydın, ne kadar çok sevdiğimi anlardın, canım anneciğim doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun canım annem.

Ah o tatlı gülüşüne. Sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin annem. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. 
Varlığınla mutuyum. Doğum günün Kutlu olsun sevgili annem.

Sen varken ben yoktum, sen açken ben toktum, şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem doğum günün kutlu olsun.

Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. 
Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Doğum günün kutlu olsun.

Anneme Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun canım anneciğim.

Su gibi geçen senelerde, dün gibi hatırladığın günlerde olduğu gibi, bugün de, yarın da yüzün hep gülsün, nice yaşlar boyu sürsün. Doğum günün kutlu olsun.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Karşılıksız sevginin, fedakârlığın eş anlamlı kelimesi anne. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. Benden hiç ayrılmayasın anacım. Seni çok seviyorum.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece “anne derdim. Canım annem iyi ki doğdun, seni çok seviyorum.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun Canım Annem.

Sana kalkan eller taş olur. Görmezsen seni gözümden akan yaş olur. Kıymet bilemedik anacığım affet bizi. Ellerinden öperim, doğum günün kutlu olsun güzel annem.

Geçen gün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Aslında ben senin küçük bir benzerinim. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Anne doğum günün kutlu olsun.

Her zaman senin küçük bebeğinim. Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyada senden kıymetli kim var ki bir taneciğim. Sen olmasan ben de olmazdım canım annem. Hayatımı, her şeyimi sana borçluyum. İyi ki doğdun güzeller güzeli annem…

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler benim melek annem.

Anneme Sevgi Hissettiren Doğum Günü Mesajları

Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: Annemdir. 
Ve bugün onun doğum günü. Sen benim canımsın seni çok seviyorum güzel annem.

Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. 
Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun doğum gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

Kuzey rüzgârı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim. Başımı dizlerine koymaya geldim güzel annem. Doğum gününü kutlamaya geldim…

Sosyete Karadeniz ~ Sosyete Sözler ~ Sosyete Trend ~ Sosyete Travel
Ablaya Doğum Günü Mesajları Anneye Doğum Günü Mesajları Arkadaşa Doğum Günü Mesajları Babaya Doğum Günü Mesajları Doğum Günü Mesajları Doğum Günü Mesajları Resimli Doğum Günü Resimli Mesajları Doğum Günü Sözleri Resimli Doğum Günü Videoları Hoş Geldin Bebek Mesajları İsme Özel Doğum Günü Mesajları İsme Özel Doğum Günü Videoları Kardeşe Doğum Günü Mesajları Kızıma Doğum Günü Mesajları Oğluma Doğum Günü Mesajları Resimli Doğum Günü Kutlama Mesajları Resimli Doğum Günü Mesajları Resmi Gün Mesajları Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Anneye Doğum Günü Mesajları Sözleri Kısa Duygusal Resimli Anneye Doğum Günü Sözleri ve Mesajları
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz
Paylaş:  

Yorumlar