Yeni Kişilerle Tanışmak için Pratik Tüyolar

Yeni Kişilerle Tanışmak İçin Pratik Tüyolar


Şehirde her gün onlarca yüz görüyoruz; kafede, yolda, vapurda, asansörde…
Kimileri tarz olarak tam bizim tipimizdir ama tanımadığımız için iki-üç saniye göz temasından ileri gidemeyiz. Peki bu tam tipimiz insanlarla, yollarımız nasıl kesişir, kesişim kümeleri nasıl çoğalır?

Günübirlik Turlar: İğneada, Kıyıköy, Abant, Kartepe, Sapanca gibi günübirlik trekking turları da diğer bir alternatif. Açık havada yürürken katılımcılarla sohbet etmek için bolca vaktiniz oluyor. Doğa ile baş başa, dikkat dağıtan diğer unsurların olmadığı, stressiz bir ortam…

İş Çıkışı Partileri: Kurumsalda çalışan bekarların yeni gözdesi iş çıkışı partileri. Biten günün değerlendirmesini yapmak, civar çalışanlarıyla kaynaşmak için ideal bir tercih. Dj eşliğinde içeceğinizi yudumlarken, asansörde karşılaştığınız o kişiye standınızda rastlayabilirsiniz. Ne de olsa iş dünyası küçük!

İçki Tadımları: Yeme-içmeye meraklıysanız, şarap&viski tadımları tam size göre. Butik şarapevlerinde 10 kişilik masalarda, şarap üzerine hem keyifli bir sohbet dönüyor hem de yeni insanlarla tanışma fırsatı buluyorsunuz.

Çalışma Kafeleri: Dünyaca ünlü kahve zincirlerinin kafeleri neden hep dolu dersiniz? Kahvesi, interneti bir yana, özellikle ortak çalışma masalarında hummalı bir muhabbet mevcut. Bir yandan çalışalım, bir yandan tanışalım, kaynaşalım.

Corporate Games: Çalışanların takım olarak eğlendiği bu turnuvaların avantajı, benzer kariyer çizgisindeki insanların iş dışında birşeyler paylaşabilmesi. Tenis, karting gibi bireysel aktivitelerdense bowling, voleybol, yelken gibi takım oyunlarında yer almak sosyalleşme şansınızı artırır.

Interaktif Söyleşiler: Film öngösterimi kokteylleri, mezunlar günü sohbetleri, sergi açılışları ve workshop’lar interaktif bir ortam yakalayabileceğiniz alanlar. İlgi alanınıza göre bu tarz davetlere katılmanızda fayda var.

Köpeğimle Yürüyüş: Köpek beslemek zor zanaat, zorluklarına katlandığınıza göre yan faydalarından da beslemenizde bir sakınca yok. Sahilde köpeğinizle yürüyüşe çıktığınızda yeni birileri ile tanışma potansiyeliniz otomatik olarak artar. İsteseniz de istemesiniz de ilgi merkezi olma durumunuz var.

Arkadaş Kutlamaları: Doğum günleri, yılbaşı, özel gün kutlamaları iyi ki hayatımızda var. En iyi arkadaşlarınızınkilerdense, özellikle ikinci çemberden tanıdığınız arkadaşlarınızın partilerini önemseyin. Tanıdık simalarla ilgilenmeyi bırakıp, çevreden haberdar olmak için iyi bir fırsat.

Dans, yemek, çikolata yapım kursları bu amaç için potansiyeli düşük aktiviteler. Hem X hem Y kromozomuna hitap eden aktiviteleri tercih edin.

Sosyete Karadeniz ~ Sosyete Sözler ~ Sosyete Trend ~ Sosyete Travel
Yeni Kişilerle Tanışmak için Pratik Tüyolar ile ilgili aramalar yeni insanlarla tanışma etkinlikleri  yeni insanlarla tanışma ortamları  yeni insanlarla tanışmak için aktiviteler  istanbul da yeni insanlarla tanışmak  yeni insanlarla tanışmak sitesi  yeni insanlarla tanışmak istememek  izmir de yeni insanlarla tanışmak  tanımadığın biriyle tanışmak
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz
Paylaş:  

Yorumlar