Bir Kıza Sorulacak Soruların Listesi

Bir Kıza Sorulacak Soruların Listesi


1. İnsanların size sormayı bırakmasını dilediğiniz şey?
Hayatın her aşamasında, soruları tekrar tekrar duyarsınız. Geleceğinizle ilgili bir soru, yaşam koşullarıyla ilgili sorular veya kişisel şeylerle ilgili sorular. Herkese aynı soruları defalarca soruluyor.

2. Anne babanızın yaptığı en olgunlaşmamış şey nedir?
Birinin kaç yaşında olduğu gerçekten önemli değil. Herkes çocukça şeyler yapar. 
Bazen bu şeyler saçma ve eğlencelidir ve bazen daha bencil veya inciticidir.

Her iki durumda da, bu muhtemelen ona daha önce hiç sorulmamış bir sorudur ve bazı büyüleyici yanıtlara yol açabilir.!

3. En sevdiğiniz TV şovu nedir?
Elbette bu her yerde bulunan bir soru, ama bu harika çünkü şovun içindeyseniz, konuşacak çok şeyiniz var. Ve eğer görmediyseniz, şimdi izleyebileceğiniz mükemmel bir şovunuz var. 
Ayrıca, onun hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız, muhtemelen size anlatmaktan zevk alacaktı.

4. Gidebileceğin en son yer neresi?
Bu soru için ne bulacağını söylemek yok. Onunla oldukça yaratıcı olabilir veya kelimenin tam anlamıyla cevaplayabilirsiniz. Her iki durumda da, muhtemelen biraz düşünmeyi gerektirecek, ancak gerçekten harika bir yanıta yol açabilir.

5. Tamamen bitip neyle bitirdiniz?
Yani bu soruyla, onun ne söyleyeceğini tahmin etmenin gerçekten bir yolu yok, çünkü bu sorunun gidebileceği pek çok farklı yol var. Güncel bir moda veya moda hakkında konuşabilir, bir arkadaşından bahsedebilir, gerçekten herhangi bir şey olabilir.

Ama ne hakkında konuşmayı seçerse seçsin, hepimiz bizi rahatsız eden şeyler hakkında konuşmayı seviyoruz ve o da onu sevecek.!

6. Hangi anıya dönüp duruyorsun?
Onun hakkında biraz daha bilgi sahibi olmak için mükemmel. İster ciddi bir anı olsun, isterse de bazen bize kalan geçici şeylerden biri, her iki durumda da, bu onun dünyasına açılan harika bir pencere.

Bir uyarı olsa da, paylaşmaya karar verdiği anıya bağlı olarak aceleyle gerçekten ciddileşebili.

7. Sahip olduğunuz en mantıksız korku nedir?
Bu soru gerçekten komik veya tuhaf olabilir. Her iki durumda da, insanların genellikle cevaplamayı sevdiği eğlenceli bir soru. Kim bilir, alışılmadık bir korkuyu paylaşabilirsin!

8. Sahip olduğunuz en gülünç argüman neydi?
Bunun komik bir hikayeye yol açacağını neredeyse garanti edebilirim. 
Onun anlatmaktan ve dinlemekten zevk alacağı bir şey. 
Eminim ikinizin de pek çok saçma tartışma hikayesi vardır, özellikle de kardeşleriniz varsa.

9. Hayatın size öğrettiği en önemli ders nedir?
Daha ciddi bir soru, ama bir sohbet için mükemmel bir başlangıç olabilir. 
Ayrıca, onu kim yapan ve neden şu anki gibi olduğu hakkında daha fazla bilgi edineceksini.

10. Toplumsal olarak giderek tolere edilebilir hale gelen şey?
Hangi hareketleri desteklediği veya desteklemediği hakkında biraz bilgi edinebilirsiniz. 
Ama gerçekten bu soru daha çok toplum hakkında ilginç bir sohbet başlatmakla ilgil.

Unutmayın, insanların sizden farklı bakış açılarına sahip olmasının bir sakıncası yoktur. 
Bu bir tartışma değil. Onu haklı olduğuna ikna etmeye çalışmıyorsun.

11. Hangi resimlerin veya resimlerin üzerinizde büyük etkisi old?
Bu aynı zamanda muhtemelen ona daha önce sorulmamış bir soru ve bunu hiç düşünmemiş olabilir. Ama ona soruyu sorduğunuzda örneklerin aklına geleceğini neredeyse garanti edebilirim. 
Bu soru oldukça havalı çünkü telefonunuzdaki resimleri / resmi görüntüleyebilirsiniz. 
Muhtemelen hiç görmediğiniz harika fotoğraflar göreceksiniz.

12. En çok hangi film veya kitap karakterine benziyorsunu?
Hiçbir şey değilse, bu soru size kendisini nasıl gördüğünü veya daha çok kime benzemek istediğini söyleyecektir. Bu sınavların Buzzfeed’de bu kadar popüler olmasının bir nedeni var.

Soruyu iki kısma ayırabilirsiniz, hangi karaktere daha çok benzemek istersiniz ve hangisine benzediğinizi düşünüyorsunuz. Veya sohbeti onun hangi kitaplara ve filmlere ilgi duyduğuna taşıyın. Hangi karakterlerin en ilginç veya benzersiz olduğu hakkında da konuşabilirsini.

13. Kültürünüzün hangi bölümüyle en çok ve en az gurur duyuyorsunu?
Kültürümüz, kim olduğumuzun büyük bir bölümünü oluşturur ve o da farklı değildir. 
Bu biraz derinleşebilir, ancak kesinlikle iyi bir sohbet için verimli bir zemindir. 
Öyleyse kültürel konulara dalın ve ikinizin de benzer bakış açılarına sahip olduğunuz ve nerede farklılaştığınızı görün. Takip soruları için pek çok şans olacak. 
Dinlemeyi ve soru sormayı unutmayın. Sadece söyleyeceğiniz bir sonraki şeyi düşünme.

14. Kadın olmanın en kötü ve en iyi yanı nedir?
Söyleyecek çok şeyi olduğundan emin olduğu harika bir soru. 
Kadınsı vücut şeylerinden ciddi bir şekilde iğreniyorsanız, buna bir şans vermek isteyebilirsiniz. 
Ama kim bilir, aslında bilmediğin bazı şeyleri öğrenebilirsin.

Daha fazla bilgi edinmek için takip soruları için pek çok şans var, ama evet, eğer mesele bedensel şeylerle ilgiliyse, çok fazla merak etmek istemeyebilirsin. Ama kadın olmanın güzel yanları hakkında soru sormak harikadır. Erkek olmanın neyin iyi olduğu hakkında da konuşabilirsini.

15. Hangi rastgele yabancı, hayatınız üzerinde en büyük etkiye sahip oldu?
Bu, muhtemelen üzerinde düşünmesi gereken bir soru çünkü bu ortak bir soru değil. 
Ancak cevap vermek çok eğlenceli olabilir ve aynı zamanda oldukça düşündürücü de olabilir. 
Artı, geçmişi ve bunun bugün kim olduğunu nasıl etkilediğiyle ilgili bir hikaye anlatacak, bunu bilmek her zaman iyidir.

Sohbeti devam ettirmek için hikayesi hakkında daha fazla ayrıntı istemeyi unutmayın. 
Hayatını etkileyen diğer rastgele yabancıları sorun ya da ona hayatınız üzerinde büyük etkisi olan rastgele bir yabancıdan bahsedi.

16. Hangi başarıdan gurur duyuyorsunuz, ancak çoğu insan aptalca veya tuhaf düşünür?
Bu soru, onun gerçekte kim olduğu ve neyi ilginç / eğlenceli bulduğu hakkında daha fazla bilgi edinmenin harika bir yoludur. Ayrıntılar hakkında çok şey sormayı unutmayın.

17. Tarihte hangi dönem en iyi moda sahipt?
Tüm kızlar moda değil, ancak adil bir kısmı moda. Modaya pek girmese bile, bu soruyu yine de beğenebilir. Muhtemelen bu onun hakkında fikir sahibi olduğu bir konu ama hiç kimsenin ona sormadığını neredeyse garanti edebilirim. Sohbeti genişletmek için, farklı dönemlerin farklı cinsiyetler için daha iyi olup olmadığını sormak isteyebilirsini.

18. Seni korkutan veya ürküten aptalca veya komik şey?
Bu, derin korkulara pek girmeyen ancak yine de güçlü bir tepki alabilen eğlenceli bir sorudur. 
O şeyin neden onu ürküttüğünü ve korktuğu şeyle ilgili komik hikayeleri olup olmadığını konuşabilirsiniz. Biraz daha derine inmek isterseniz, konuyu daha ciddi korkulara da taşıyabilirsiniz. Ama hafif tutmaktan ve komik korkular hakkında konuşmaktan çekinmeyin.

19. İnsanlar hakkında ne kadar çabuk sonuca varırsını?
Bu soru, diğer insanları nasıl gördüğü ve hangi basmakalıplara sahip olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için harika bir soru. Sohbeti ilerletmek için, ona sizi ilk gördüğünde veya tanıştığı anda sizin hakkınızda ne düşündüğünü sorabilirsiniz. Ya da ona iyi ve kötü bir insan için işaretlerin ne olduğunu sorabilirsini.

20. Süper kahramanlar ve süper kötüler gerçekten var olsaydı dünya nasıl değişird?
Bu, yaratıcı özlerin akmasını sağlamak için bir sorudur. Eminim ikinizin de süper kahramanlar / kötü adamlar var olsaydı ortaya çıkabilecek bazı komik ve ilginç durumlarla karşılaşabilirsiniz. Elbette, konuştuğunuz kız çizgi romanlardan ya da süper kahraman filmleri izlemekten hoşlanmıyorsa bu sorunun çok fazla ilgisini çekmeyebilir. Ancak süper kahraman filmlerinin ne kadar popüler olduğu düşünüldüğünde, muhtemelen bu soruyu seveceği kesin bir bahis. Yine de bu tür filmleri sevmiyorsa, buna bir şans vermek isteyebilirsiniz.

21. Kıyamet salgınından kurtulmak için stratejiniz ne olurd?
Biraz duvarın dışında olan bir tane daha, ama eminim hepimiz bunu düşünmüşüzdür. Özellikle kıyamet sonrası şovların, filmlerin ve kitapların ne kadar popüler olduğu konusunda. Bu, uzun bir sohbete açılmak için kolaydır, çünkü her bir senaryo ile karşılaştırıldığında her stratejinin yararlarını tartışabilirsiniz. Demek istediğim, bunun hakkında gerçekten yazılmış kitaplar var. Yani evet, konuşulacak çok şey var. Özellikle ikiniz kıyamet sonrası türdeyseniz.

22. Ülkenizin eğitim sisteminde yapılması gereken en önemli değişiklik nedir?
Bu biraz daha ciddi. Ancak sosyal değişime ne kadar girdiğini görebilir ve muhtemelen politik eğilimleri hakkında iyi bir fikir edinebilirsiniz. Ya da gerçekten umursamadığını fark edebilirsiniz. Her iki durumda da, bu iyi bir istihbarat. Bu soruyu, farklı fikirleri birbirlerinden zıplatarak ve her bir fikrin faydaları hakkında konuşarak kolayca genişletebilirsini.

23. Şimdi başlamadığınızda gelecekte pişman olacağınızı düşündüğünüz bir şey nedir ve daha önce başlamadığına şimdiden pişmanlık duyduğunuz bir şey nedi?
Erteleme. Hepimiz yapıyoruz. Bu, ne kadar ertelediğini bilmenin yanı sıra, bazı hedeflerinin neler olduğunu ve neleri önemli bulduğunu bilmeni sağlayacak. Cevapları konusunda dırdırmamaya çalışın. Birincisi, muhtemelen bu konuda zaten kötü hissediyor ve ikincisi, muhtemelen başlamış olmanız gereken şeyler var. Hedefleriniz aynı hizaya gelirse, gelecekte ikinizin de başarmak isteyeceği şeyler hakkında sohbet etmenin harika bir yoludur. Ayrıca, şu anın ne kadar meşgul olduğu konusunda şikayet etmek için harika bir fırsat.

24. Beyninizi bir robota koyup sonsuza kadar yaşayabilseydiniz?
Eğlenceli bir varsayımsal soruya sarılmış birkaç büyük felsefi soru. Bir insanı insan yapan şey hakkında konuşabilirsiniz. Ya da sonsuza kadar yaşamanın erdemleri ve sakıncaları hakkında sohbet edebilirsiniz. Ya da lazerlerle donatılmış bir robot gövdeye sahip olmanın ne kadar havalı olacağı hakkında konuşabilirsiniz.!

25. El sıkışmayı selamlama olarak değiştirebilseydiniz, onu ne kadar ilginç yeni selamlama ile değiştirirdini?
Bu oldukça aptalca bir soru, ama çok eğlenceli olabilir. Artı, ikinizin de farklı selamlar denemesi iki kat daha komik. Dirseklerle gizli tokalaşmaları veya çak bir beşlik yapmayı deneyin; sadece yaratıcılığınla sınırlısın.

26. Evinizde sahip olduğunuz en kötü misafir kimdi ve onlar ne yapt?
Bu genellikle komik bir hikaye için iyidir. Ve bundan zevk alacak çünkü bu ona iyi hikayelerinden birini çıkarma şansı veriyor. Çok fazla ayrıntıyı teşvik edin ve çok sayıda soru sorun.

27. Zaman senin için en hızlı ne zaman geçiyor ve ne zaman en yavaş geçiyo?
O neyi seviyor ve onu ne sıkıyor? Bilmiyorsanız, peki, şimdi bileceksiniz! Takip soruları için, daha fazla örnek sorabilir veya hangilerini sıkıcı bulduğunu ve hangilerinin zamanın uçup gittiğini görmesi için ona aktiviteler sunabilirsini.

28. O sırada kulağa her zaman iyi bir fikir gibi gelen, ancak nadiren?
Bu, mizahi / doğru örnekler bulmak için eğlenceli bir zihinsel egzersizdir. Ve ikinizden de alınacak kötü kararlarla ilgili bazı iyi hikayeler olduğunu neredeyse garanti edebilirim. Neler bulabileceğinizi görün ve en çılgın hikayelere kimin sahip olduğunu görün.

29. İnsanlar temelde hayvanlardan farklı mıdır? Öyleyse bizi farklı kılan nedir?
Whoa, bu ciddi sorunun burada ne işi var? Evet, din ve diğer güçlü inançlar gibi kara mayınlarıyla dolu bir sohbete hazırlıklı olun. Bu soru hafife alınacak bir soru değil, bu yüzden doğru zamanı seçin veya atlayın. Bir sohbeti hafif tutmakta yanlış bir şey yok, ama ben de her zaman iyi bir derin sohbetten zevk almışımdır. Öyleyse dalın ya da bir şans verin, bu size kalmış.

30. Dünyadaki her TV kanalına ve radyoya bir cümle yayınlayabilir ve her ülkenin diline tercüme ettirebilirsiniz. Ne cümle diyorsun?
Yaratıcılık için yalvaran bir soru. Pek çok etkisi olacak birçok cümle düşünebilirsiniz. Daha komik bir yöne gidebilir, onunla ciddileşebilir veya her ikisinden de biraz daha ciddileşebilirsiniz. Ancak soruyu cevaplamak istiyor, her zaman nedenini sormayı ve daha fazlasını öğrenmeyi hatırlıyor. Daha fazla örnek düşünün ve hangi cümlenin en çok etkiye sahip olacağını veya en komik sonuca sahip olacağını düşünmeye çalışı.

31. Daha fazla insanın bilmemesine gerçekten şaşırdınız hangi gerçek?
Yeni gerçekleri öğrenmeyi kim sevmez? Diğer kişinin bilmediği gerçekleri düşünmeye çalışın. Yeni bir şeyler öğrenecek ve hakkında konuşacak eğlenceli şeyler olacak. Sadece her gerçek hakkında konuşmayı ve sadece gerçekleri hızlıca ateşlemeyi değil.

32. En çok neye tutkuluyorsunuz ve neye daha tutkulu olmanızı dilerdini?
Bu soruyu seviyorum çünkü bir kişinin kim olduğu ya da en azından kendilerini nasıl gördüklerinin özüne iniyor. Onu gerçekten neyin ilgilendirdiğini ve onun olmasını istediği kişi olduğunu görebilirsiniz. Bu, hayatını almak istediği yöne bir bakış bile verebili.

33. Şimdiye kadar duyduğunuz en iyi geri dönüş nedir?
Esprili ve genellikle komik bir sorudur. Muhtemelen harika bir geri dönüş hakkında oldukça iyi bir hikayesi vardır. Ayrıca, bildiğiniz her geri dönüş hikayesini anlatabilirsiniz. Demek istediğim, kim harika bir geri dönüşü duymayı sevmez?

34. Kimleri uzun zamandır görmediniz veya konuşmadınız ve iyi olduklarını umuyorsunuz?
Geçmişi biraz araştıran başka bir soru. Onu biraz daha yakından tanımak için mükemmel. Biraz anımsamaya hazır olun. Elbette tanıdığın hiç kimse değil, ama onun için önemli olan veya önemli olan biri.

35. Hiç iyi yapamadığınız bir şey nedi?
Hataları ve eksiklikleri paylaşmak, iki kişinin yakınlaşması için harika bir yol olabilir. Sadece destekleyici olun ve yapamayacakları ile dalga geçmeyin, bu tüm sorunun ana fikrini mahveder.

36. Tanıdığınız en mütevazı kişi kimdir?
Rastgele bir soru gibi, ancak etrafını kuşatmayı seçtiği veya örnek aldığı insanlar hakkında size fikir verebili.

37. Tanıdığınız birinin onu tamamen kaybetmesinin en aptalca nedeni nedi?
İyi bir hikaye çıkarmak için bu sorulardan bir diğeri. Eminim ki birisinin paylaşmayı kaybetmesiyle ilgili komik bir hikayen vardır. Gülmek ve sohbet etmek için harika.

38. Muhtemelen şimdiye kadarki en sinir bozucu şey nedir?
Hepimiz bir şeylere sinirleniyoruz, şimdi onun sinir bozucu bulduğunu görebilirsiniz. Sinir bozucu bulduğu şeyleri yapmaktan kaçınmak muhtemelen iyi bir fikirdir. Ve can sıkıcı bulduğunuz bir şeyi paylaşmanız için iyi bir şans var ve ortak şeyler bulmak her zaman iyidir.

39. Ailenizin sahip olduğu en tuhaf gelenek nedir?
Hiçbir ailenin tamamen normal olmadığına inandım. Her ailede tuhaf gelenek ve görenekler vardır. Çoğu zaman insanlar diğer ailelerin belirli bir ritüel veya geleneği yaptığını veya yapmadığını bile bilmiyor.

Bu yüzden bu, ailesi ve nasıl büyüdüğü hakkında daha fazla bilgi edinmek ve aileniz hakkında biraz bilgi paylaşmak için mükemmel bir sor.

40. Yaşayan veya ölen birini seçebilseydiniz, ülkemize kimi yönetmeyi seçerdini?
Muhtemelen politik, ama bu muhtemelen daha yaratıcı bir cevapla sonuçlanacak. Size ülkenin hangi yöne gitmesini istediği hakkında çok şey söyleyebilir veya siyasetle ilgilenmediğini bilmenizi sağlayabilir.

41. Telefonunuzdaki hangi uygulamayı daha fazla kullansaydını?
Normal “en sevdiğiniz / en çok kullanılan uygulama hangisi?” Sorusuna biraz farklı bir bakış. Hepimizin telefonlarında kullanmaya başlamak istediğimiz ancak asla kullanmayacağımız uygulamalar (genellikle kişisel gelişim / eğitim uygulamaları) va.

Ayrıca bu soru, uygulamalar hakkında bir tartışma için harika bir ağ geçidi sorusudu.

42. Tanıştığınız en güce deli kişi kimd?
Garip bir soru, bu listeye dahil edip etmemeyi tartıştım. Ama ilginç bir hikayeye yol açabilir, bu yüzden onu bırakmaya karar verdim.

Eğer ilgilenmiyorsanız veya ilginç bulacağını düşünmüyorsanız, bunu atlayabilirsini.

43. Hangi dünyaca ünlü anıtı ziyaret etmek istemiyorsunu?
Oldukça rastgele bir soru, ama neyle ilgilenmediğini görmek için harika. Kesinlikle bazı ilginç cevaplara yol açabilir ve onun seyahat etmeyi ne kadar sevdiği / sevmediği hakkında çok daha fazla şey öğreneceksini.

44. İnsanların sadece beğeniyormuş gibi davrandıklarını veya kendilerini beğenmek için kandırdıklarını düşündüğünüz bir şey nedi?
Hangi eğilimleri veya modayı değiştirdiğini anlamak için mükemmel bir soru. Asıl anlamını görmüyor. Kesinlikle normal sorulan bir soru değil, ancak gerçekten ilginç yanıtlar alabili.

45. Hangi şaka çok ileri gitti?
Anlatmaya karar verdiği hikayeye bağlı olarak bu sefer kararabilir - sadece bir uyarı. Yine de harika bir soru ve ilginç bir hikayeye yol açabilir.

46. Bir erkeğin ürkütücü olduğunu gösteren bazı işaretler nelerdi?
Yani hepimiz biraz ürkütücü görünen insanları tanıyoruz. Öyleyse, hangi tavırlar onları ürkütücü gösteriyor? Gerçekten ürkütücü mü yoksa sosyal açıdan biraz garip mi? Bu, insanların birbirlerini nasıl gördükleri hakkında gerçekten harika bir sohbete yol açabili.

47. İlk anınız nedir?
Muhtemelen onun hakkında pek bir şey anlatmayacak küçük bir soru, ama yine de cevaplanması eğlenceli bir soru. Sonuçta hepimiz kendimiz hakkında konuşmayı seviyoruz.

48. Aşık olduğunuz biri hakkında söylediğiniz ya da yaptığınız en utanç verici şey nedi?
Biraz korkmaya hazır olun. Size haber vermek istemeyebilir, ancak yaparsa, iyi bir hikaye ortaya çıkarmak için gerçekten iyi bir soru olabilir. Onunla yeni tanışırsan bunu atlamak isteyebilirsin, ama onu bir süredir tanıyorsan harika.

49. En sevdiğiniz aktör veya aktris kimdi?
Biraz genel olan ancak ne tür filmlerle ilgilendiğini öğrenmek için mükemmel olan başka bir soru. Ayrıca, bahsettiği aktörlerden veya aktrislerden birini seviyorsanız, bir sohbete harika bir giriş.

Ayrıca, bu soruyu filmlerle ilgili bir tartışmaya çevirmek kolaydır. Çünkü filmleri kim sevmez?

50. Olmayan ama çaresizce onu istiyorsun / buna ihtiyacın var?
Bazı yaratıcı cevaplar ve mavi gökyüzü beyin fırtınası için mükemmel. Sorunlara nasıl çözüm getirileceğini hayal etmek her zaman eğlencelidir. Artı, ikiniz de şu anda bir çözümü olmayan sorunlar hakkında konuşacaksını.

Sosyete Karadeniz ~ Sosyete Sözler ~ Sosyete Trend ~ Sosyete Travel
Bir Kıza Sorulacak Soruların Listesi
Bir Kıza Sorulacak Soruların Listesi
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz

Paylaş:  

Yorumlar