Çok Duygusal Evlilik Teklifi Sözü

Çok Duygusal Evlilik Teklifi Sözü


Her günüzü her an bitecekmişçesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum. Ömür boyu mutluluklar. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

İyi bir evliliğin iki şeye bağlı olduğunu sakın unutma:
Birincisi doğru insanı bulmak, ikincisi doğru insan olmak. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Nikâhınıza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim.
Umarım her şey gönlünüzce olur.

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın.
Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle. Mutluluklar.

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar.

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle.

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutluluğunuzun daim olması dileklerimle. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin.
Kenetlenen elleriniz hiç ayrılmasın, birbirinize hep bağlı kalın. Mutluluklar diliyorum.

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle.

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin.
Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın.
Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Ömür boyu mutluluklar dilerim. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca zamanınız olmasını diliyorum.
Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar.

Bir bütün oluşturduğunuz bugün birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz birbirine. Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikteliğe adım attığınız şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin.
Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle. Mutluluklar.

Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim.
İşte bu mesaj da benim orada söyleyemediklerime aracılık ediyor.
Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Ömür boyu mutluluklar sizin olsun.

Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın. Mutluluklar.

Bir aşk gülümsemeyle başlar, öpücükle devam eder ve bir nikâhla ölümsüzleşir.
Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, aşkınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

Bir bütün olmak için birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz? Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Ömür boyu mutluluklar?

Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim. Şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle.

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz. Yaşamınız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın.
Ömür boyu mutluluklar dilerim…

Sosyete Karadeniz ~ Sosyete Sözler ~ Sosyete Trend ~ Sosyete Travel
ANLAMLI EVLİLİK MESAJLARI ANLAMLI EVLİLİK SÖZLERİ DUYGUSAL EVLİLİK MESAJLARI DUYGUSAL EVLİLİK SÖZLERİ EN DUYGUSAL EVLİLİK TEKLİFİ SÖZLERİ EŞE EVLİLİK MESAJLARI EŞE EVLİLİK SÖZLERİ ETKİLEYİCİ EVLİLİK SÖZLERİ EVLİLİK KUTLAMA MESAJLARI EVLİLİK KUTLAMA MESAJLARI ANLAMLI EVLİLİK KUTLAMA MESAJLARI GÜZEL EVLİLİK KUTLAMA MESAJLARI KISA EVLİLİK TEBRİK MESAJLARI EVLİLİK YILDÖNÜMÜ GÜZEL SÖZLER EVLİLİK YILDÖNÜMÜ İÇİN GÜZEL SÖZLER EVLİLİK YILDÖNÜMÜ KUTLAMA MESAJLARI TEKLİF MESAJLARI ANLAMLI TEKLİF MESAJLARI SEVGİLİYE TEKLİF SÖZLERİ TEKLİF SÖZLERİ GÜZEL YILDÖNÜMÜ KUTLAMA MESAJLARI YILDÖNÜMÜ TEBRİK SÖZLERİ
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz
Paylaş:  

Yorumlar