Evlenme Teklifi Organizasyonları

Evlenme Teklifi Organizasyonları


​*Sana “Elimden tut da evimize götür beni.” diyememek zoruma gidiyor. Beraber gidebileceğimiz bir evimiz olsa iyi olurdu, di mi? Ben buldum bir tane ama oraya yerleşmemiz için evlenmemiz lazım tabii. Benimle evlenir misin? Evin balkonu da var bak, hem çarşıya da yakın.

​* Herkes birbirimize çok yakıştığımızı söylüyor, biliyor musun? Neden hala evlenmediğimizi soranlar da var. Sahi, neden hala evlenmiyoruz biz? Ben çok isterim. Senin görüşünü alabilir miyim?

​* Hep bebek bekleyen bir kadının anlayışlı kocası olmak istemişimdir. Ama bu hayal bana ancak bebek bekleyen kadın sen, anlayışlı koca da ben olursam güzel görünüyor. Benimle evlenip bebeğimizi bekler misin? Anlayışlı bir baba adayı olacağıma söz veriyorum.

​* Dün gece rüyama ak sakallı bir zat girdi, biliyor musun? Ben bunu efsane gibi bir şey sanırdım, gerçekten oluyormuş. Bana dedi ki, “Behey gafil!”, “Sen böyle bir kızı bulmuşsun, nasıl hala evlenme teklif etmezsin?” Çok utandım, adam haklı. Benim de ne zamandır aklımdaydı aslında da, demek böyle bir teşvik lazımmış. Benimle evlenir misin?

​* Ben hep bir kadına “Bu ne ya, hani bu yemeğin tuzu?” demek istemişimdir biliyor musun? Bir kere anneme söyleyeyim dedim kafama tuzluk fırlattı, bir daha da cesaret edemedim. Bir de seninle yaşamak istiyorum bu tecrübeyi, daha anlayışlı olacağını umuyorum. Benimle evlenir misin?

​* Senden “Bayılıyorum sana, evlilik yıldönümlerimizi hiç unutmuyorsun” cümlesini duymak için ölüyorum, nasıl yakışır ağzına kim bilir. Bunu denemeyi çok isterim. Benimle evlenir misin?

​* Bir gün bir çocuğum olursa en az 1 tane yabancı dil öğrenmesini isterim. Bir de yüzmeyi iyi bilsin, vücudun her yerini çalıştırıyor, çok faydalı. Cinsiyeti hiç önemli değil, sağlıklı olsun yeter. Bu bir klasik biliyorum ama sağlık gerçekten çok önemli. Bir de diyorum ki, çocuk senden olursa tadından yenmez. Ne dersin, evlenelim mi?

​* Seninle beraber yapmak istediğim o kadar çok şey var ki ortalama insan ömrüne sığmaz herhalde. Ama evlenirsek daha sık görüşücez, daha fazlasını yapmak için şansım olacak. Bana bu şansı verir misin acaba? Diğer bir deyişle, benimle evlenir misin?

Sosyete Karadeniz ~ Sosyete Sözler ~ Sosyete Trend ~ Sosyete Travel
Evlenme Teklifi Organizasyonları Evlenme Teklifi Organizasyonu, Evlenme Teklifi Sözleri, Evlilik Teklifi Mesajları
Evlenme Teklifi Organizasyonları Evlenme Teklifi Organizasyonu, Evlenme Teklifi Sözleri, Evlilik Teklifi Mesajları
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz
Paylaş:  

Yorumlar