Hangi Burcun Erkeği Daha Sadık

Hangi Burcun Erkeği Daha Sadık ?

Partnerinizi seçerken sadık olmasını istiyorsanız hangi burcun erkeği daha sadık yazımızı okuyarak daha iyi karar verebilirsiniz.

Boğa Burcu Erkeği
En belirgin özelliği dayanıklılıktır. En büyük hatası da bir boğa kadar inat olmasıdır. Onu rahat bırakırsanız canınızı acıtacak şeyler yapmaz. Ona baskı yapmak boğa erkeğini çileden çıkartır ve inat yönü ortaya çıkar. Hoşlandığı kadının yanında pratik ve temkinlidir. Size bir teklif yapacaksa siz kabul edene kadar peşinizi bırakmaz hatta her gün bir çiçek gönderir kabul etmeniz için. Boğa erkeğinin burnu biraz havadadır. Yerine göre sadık bir burçtur. Maddi şeylere değer verir. Size çok hoş hediyeler alır ve çok zevkli bir burçtur. Özgürlüğüne düşkündür bu yüzden onu kısıtlamaya çalışmayın siz kısıtladıkça o dışarıya yönelecektir. Eğer boğa erkeğiyle ilişki yaşayacaksanız ona yapışmayın. Bu davranışlar onun özgürlüğünü kısıtlayacağınıza sebep olabilir.

Yengeç Burcu Erkeği
Sizi çok sever gibi görünür ama gözü hep dışarıdadır. Çok çabuk aşık olurlar ama acı çekmeyi de severler. Sürekli ilgi bekleyen bir bebek gibidir. Evcimen, çok hassas, duygusal ve uysal karaktere sahip yengeç burçları sizin ilginizi çeker. Fakat yengeç erkeği su grubu burç olduğundan dolayı acı çekmek onun doğasında vardır. Hemen aşık olur hemen bağlanır ama kendine ıstırap çektirmek için en küçük hatanızı kocaman bir kavgaya dönüştürebilir. Tabii ki gerçek aşkı bulana kadar böyledir, gerçekten seven bir yengeç evine bağlı iyi bir eş olur. Hatta evde sürekli eşiyle birlikte vakit geçirmek ister. Gece hayatı ona göre değildir. Eşiyle birlikte battaniye altında filim izler, ona şiir okur, kitap okur, mutfakta çok becerikli olan yengeç erkeği eşine yardım etmeye bayılır. En zor yönü aşırı kıskanç olmasıdır. Bu durum bazen boyutunu aşar.

Yay Burcu Erkeği
Ateş elementinden olup değişken bir özelliğe sahip yay burcu erkeği, jüpiter yönetimindedir ve bu yüzden hevesli, coşkulu, dışa dönüktür. Onu cezbeden en önemli durum hiç kuşkusuz ki maceradır. Daha büyük, daha tutkulu bir aşkı bulabileceğine olan inancı onu maceradan maceraya sürükler ve bu kadar tutkulu bir aşk arayan yay burcu erkeğinin, bu tutkulu aşkı bulmadan sadık olması beklenemez.

Tutkulu bir aşk yakaladıktan sonra sadık olan yay burcu erkeğini sık boğaz etmemek gerekir. Özgürlüğü kısıtlanmadığı takdirde sadık olma kimliğinden çıkmayacaktır. Özgürlüğünü kısıtlamak yerine, onun hayatını özgürce yaşamasına yardımcı olun. Maceracı ruhuna eşlik edecek, bolca fikir paylaşımında bulunabileceği kadına asla ihanet etmez. Erkeğin sadık olmasını istiyorsanız, onun eğlenceli kişiliğine eşlik etmeniz yeterli olacaktır.

Akrep Burcu Erkeği
Tutku peşinde koşan akrep burcu erkeğinin ihtiras, şehvet ve cinsel açlığı fazladır. Bu nedenle bu türlü duyguları bastırma da güçlük çekecek ve duygularını bastıramadığı takdirde sadık olma çizgisinden sıyrılarak aldatmaya yönelecektir. İhtiraslı ve şehvetli olma huyu törpülenmediğin de aldatma huyu her zaman açığa çıkacaktır. Cinsel açlığını kontrol altında tutmakta zorluk çekmesi nedeniyle mutlaka hayatında birden fazla kadın bulundurur ve o kadınlarla her türlü duyguyu yaşamak ister.

Son derece gizemli, ketum, fazlasıyla derin ve aynı zamanda karizmatik ve paylaşımcıdır. Bu nedenle aşk hayatında oldukça derin ve yoğun tutkular arayışı içerisinde olacak ve bu derin tutkuyu yakalayana kadar sadık olmayacaktır. Aşk hayatında derinliği ve tutkuyu yakalamakla birlikte güveni de yakaladığında son derece çapkın olan akrep erkeği sadık bir erkek haline gelecektir.

Başak Burcu Erkeği
Karşınızdaki erkeği iyi anlayamazsanız bu erkeğin gözü dışarılara kayabilir. İlk tanıdığınızda soğuk ve duygusuz olduğunu düşündüren bir erkek olmasına rağmen tam tersidir aslında. Diğer burç erkeklerinden çok ama çok farklıdır. Çok seçicidir, tanımadıkları insanlarla ilk etapta iletişim kurmayı sevmezler. Dış güzellik onun için geçicidir, o akla ve zekaya bakar. Karşısındaki kadının zeki oluşu onu kendisine mıknatıs gibi çeker. Kolay aşık olmazlar ama olduklarında da bir ömür boyu dizinizin dibinden ayrılmayacaktır.

O kendi prensiplerine uygun kadını buldu mu asla aldatmaz gerçekten sadık kalabilir. Onu anlamayan bir kadın, başak erkeğini dışarı doğru iter ve başka insanlarla kaynaşmasına neden olur. Kendi düşüncelerine uygun, onu gerçekten anlayan biri olduğunu düşündüğünde aldatır. Aşk onlar için genelde bir fantezi işlevi görür. Mantıklarıyla hareket ederler bu yüzden çok romantik kadınlar bu burçlarla anlaşmaları mümkün değildir.

Oğlak Burcu Erkeği
Çok yumuşak bir yüreğe sahiptir ve aile hayatına düşkündür. En sadık burçlar arasında baş sıraya yerleşen oğlak burcu erkeği, duygularını harekete geçirecek kadını bulduğunda onu elde etmek için yıllarca çaba sarf edecektir. Uzun yıllar bıkmadan usanmadan sevdiği kadını elde edebilmek için uğraşabilecek bu burç erkeği, bu çabayı sarf ederken bile çapkınlık yapmayacaktır. Partnerine sadık kalmasındaki en önemli etkeni, aile yapısına gösterdiği önemden gelmektedir. Sevgi, saygı ve şefkat gibi duygularda oğlak burcu erkeği için olmazsa olmaz duygulardır ve bu sebeple partnerini aldatıp aradaki saygıyı yitirmek istemez.

Partneri tarafından sevilmediğini hissedip saygısını yitirdiği anda sadıklık çizgisinden sıyrılarak aldatma moduna geçecektir. Aldatmayı partnerini cezalandırma düşüncesiyle yapan oğlak burcu erkeği, aldattıktan sonra büyük pişmanlık duyacaktır.

Koç Burcu Erkeği
En çok aldatan burç olarak görülse de aslında en sadık burç koçtur. Eğer günübirlik geçici ilişkiler yaşamayıp, ileriye dönük bir ilişki yaşıyorsa asla aldatmaz. Dünyanın en sadık ve en çapkın erkeği koçtur, bu nasıl bir ikiyüzlülük diyeceksiniz. Koç burcu erkeği ‘’evet bu kadın artık benim’’ dediği zaman asla aldatmaz. Bu kadın için her şeyden vazgeçebilecek duruma gelir. Çok fazla görüştüğü en samimi kız arkadaşlarından bile.

Bütün dünya onun etrafında dönmeye başlar. Farklılıkları sever aslında aldatması da bu yüzdendir ama gerçek aşkı bulunca her şey değişir. Kendisi bile bunun farkına varamaz. Biraz sıra dışı takılırlar ve gizemli şeylerden hoşlanırlar. Size düşen görev bir kitap gibi olmak, sayfayı çevirdikçe farklı şeylerle karşılaşmalı ki gerçek kadını bulduğunda bu özellikleri taşıyacaktır.

Kova Burcu Erkeği
Özgürlüğüne düşkün, zeki, çok yönlü ve değişken olmakla birlikte insancıl ve arkadaş canlısıdır. Bu özelliklerinden dolayı kova burcu erkeği, özgürlükleri kısıtlanmaya başlandığı an sadık olma çizgilerinden sapma durumu gösterme olasılığı yüksek olan burç erkeğidir.

Sürekli kısıtlayıp hayatına müdahale etmeniz sizden soğumasına sebep olacaktır. Bu durum nedeniyle de kova burcu erkeği, dikkatini başka bayanlara yöneltecek ve aldatılmanız kaçınılmaz olacaktır. Onun arkadaş çevresine karışmanız da sizi aldatması için yeterli sebeptir. Sürekli ilgi görmek isteyen, kendisine sürekli ihtiyaç duyulmasını bekleyen insanlar olduklarından genellikle aldatılan taraf olurlar ancak fiziksel çekimden ziyade duygusal bir çekim yakaladıkları an aldatan tarafa geçerler. Cana yakın, entelektüel ve arkadaş canlısı olan kova burcu erkeğinin yakın bir konuşma ile duygusal bağ yakalamaları hiç zor olmayacağından aldatmaları da zor olmayacaktır.

Aslan Burcu Erkeği
Siz onu tanıyana kadar, zor bir erkektir. Tam bir aşk erkeğidir, aşk yoksa yaşamak ona manasız gelir. Pohpohlanmayı sevdiği için pek sadık sayılmaz. Sizinle ne kadar iyi bir ilişkisi olursa olsun, sizden daha çok onu pohpohlayan, öven bir kadına aşık olabilir.

Aslan erkeği sanki dünyaya övülmek için gelmiştir. Yaptığı her şeyin övülmesini ister ve özellikle de eşinden bunu bekler. Sorumluluk sahibidir, bilinçli bir burçtur. Yaptığı işlerde disiplin ve düzen ön plandadır. Aslında bir işi yaptığında gerçekten hakkıyla yapar ve bunun bilincinde olduğu için övülmeyi bekler. Sürekli ilgi ve sevgi bekler bunun yanında övülmek ister ne kadar mükemmel bir erkek olduğunu duymak ister. Onu ancak tanıdıkça onu çözebilirsiniz.

Terazi Burcu Erkeği
Akıllı, uyumlu, nazik ve duyarlı olmakla birlikte sadık olma konusunda burçlar arasında en baş sırada yer alır. Uzun soluklu ilişkilerde ve evliliklerde istikrar ve dengenin sembolü olan terazi burcu erkeği, aynı dengeyi sadıklık konusunda da gösteriyor.

İlişki içerisinde her zaman adalet ve denge arayan bir burç erkeği olmuştur. Adalet duygusu çok ağır basar ve aldatılmadığı sürece aldatmayacaktır. Ayrıca son derece romantik olan bu burç erkeği, ilgisiz ve sevgisiz kaldığında gönlünü başka yöne kaydırabilir. Bir hava burcu olduğu için fazla kısıtlanmak ve kıskanılmaktan haz etmeyecektir. Fazla kısıtlandığı takdirde gönlünü başka bir yöne çevirmekten kaçınmayacaktır. Onu sadıklık çizgisinden çıkaran bir başka olasılık ise, kendisine haksızlık yapılmasıdır. Haksızlıkla birlikte ilgisizliğe de uğradığı takdirde size olan ilgisini kaybetmekle birlikte sizi aldatmaktan çekinmeyecektir.
Hangi Burcun Erkeği Daha Sadık ile ilgili aramalar en sadık burç erkeği sıralaması  sevgilisine en sadık burç  en tehlikeli burç erkeği  en çapkın burç erkeği  en güvenilmez burç  en çok seven burçlar  hangi burcun erkeği aldatmaz  yay burcu erkeği nasıl bir sevgilidir
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz
Paylaş:  

Yorumlar