Nişan ve Düğün Tebrik Sözleri

Nişan ve Düğün Tebrik Sözleri


Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, nişanınızla başlangıç yaptığınız  ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar…

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ancak bilin ki tüm kalbim Sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.

Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz. Nişanınızı kutlarım.

Nişan ve sözünüzün  kalpleriniz ve yüzleriniz gibi güzel, mutlu ve huzurlu olmasını dilerim. Allah sizi hiç ayırmasın. Mutluluklar.

Şu güzel ve mutlu tabloyu hiçbir zaman kaybetmeyin. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.
Nişanınızı kutlarım.

Bir aşk gülümsemeyle başlar, öpücükle devam eder ve bir nikâhla ölümsüzleşir.
Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, aşkınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın! Nişanınızı kutlarım.

Mutlu günlerinizin hep bir öncekinden daha da fazla olmasını diler, aile saadetinin ilk adımına kavuştuğunuz bu mutlu günlerin bir ömür sürmesini dilerim. Sözünüzü kutlarım canlar

Allah’ın emri, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in de kavli ile attığın bu evliliğe atığınız ilk adımını en içten sevgilerimle kutlarım. Sözünüz Hayırlara vesile olsun

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkinliklar ve sevinçler yasayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca “zaman”iniz olmasini diliyorum?
Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrilmasin! Mutluluklar.

Eş dediğin koluna değil yüreğine yakışmalı.
Öyle sıradan gelip geçici heves değil, sonsuza kadar nefes olmalı.
Nişanınızın hayırlara vesile olmasını dilerim

Uzun sürecek bir mutluluk filminin fragmanı gibidir nişan.
Sizleri tebrik eder mutlu ve huzurlu bir evliliğin sürmesinin Yüce Mevla’dan dilerim.

Nişanınıza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim.
Umarım her şey gönlünüzce olur.

Birlikte aldığınız bu mutluluk kararınızın bir ömür boyu sürmesi, birbirinize olan sadakatin ve bağlılığın artması dileğiyle sizler kutlar nişanınızı tebrik ederim.

Ömrünüzün her günü bugünkü gibi neşe ve mutluluk içinde geçsin, hayatın en güzel günlerini birlikte yaşamanız dileğiyle nişanınızı tebrik ederim.

Evliliğin ilk merasimi olan nişanınızın mutluluk ve neşe içinde geçmesi dileğiyle ikinizi de tebrik eder mutluluklar dilerim.

Nişan töreninizin iki aile arasında bağları güçlendirmesi ve siz iki aşığın bir ömür boyu mutlu olması dileğiyle sizleri tebrik ederim.

Siz birbirine yakışan çok güzel bir çift oldunuz.
İnşallah Allah’ım sizleri hiç ayırmaz ve bir ömür boyu mutlu olmayı nasip eder.

Sana ve yenge adayımıza mutluluklar dilerim.
Nişanınızı tebrik ederim, darısı düğününüze olsun inşallah.

Mutlu ve huzurlu bir yolun başlangıcı olan bu günde yüzünüzden gülümseme, kalbinizden mutluluk eksik olmasın. Nişanınızı tebrik ederim

Hayat dediğin bu yoldan birleşen yollarınızın hiç bir zaman ayrılmaması dileklerimle.
Nişanınızı tebrik ederim…

Bir bütün olmak için birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz? Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Sözünüz Hayırlara vesile olsun

Nişanınızın size mutluluk getirmesi dileğiyle

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle… Nişanınızı kutlarım.

Hayatınız Boyunca önünüze çıkan tüm zorlukları,güçlükleri sevginizle aşmanız dileklerimle.
Bir ömür boyu canı gönülden mutluluklar içinde yaşamanızı diliyorum. Sözünüzü kutlarım

Sosyete Karadeniz ~ Sosyete Sözler ~ Sosyete Trend ~ Sosyete Travel
Nişan ve Düğün Tebrik Sözleri ile ilgili aramalar nişan tebrik mesajları  en güzel tebrik sözleri  evlilik tebrik mesajları kisa  nişan sözleri instagram  evlilik tebrik mesajları islami  dini tebrik mesajları  sözlenmekle ilgili sözleri  nişan sözleri
Nişan Söz Tebrik Sözleri
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz
Paylaş:  

Yorumlar