Kendi Aracınızla Yurt Dışına Çıkmak Artık Çok Daha Kolay

Kendi Aracınızla Yurt Dışına Çıkmak Artık Çok Daha Kolay!


Kendi aracınızla yolculuk yapmak gibisi yok! Dilediğinizde mola verirsiniz, canınızın çektiği gibi yemek yersiniz. Gittiğiniz yeri bir turist değil, gerçek bir gezgin gibi keşfedersiniz.

Üstelik aracınızla yurt dışına çıkmak için yapmanız gereken işlemler de her geçen gün biraz daha kolaylaşıyor. Bugünlerde, yeni tip bir çipli ehliyete sahipseniz, Yeşil Kart Poliçenizi yaptırarak sınırı kolayca geçebilirsiniz. Üstelik artık bunu yaptırmak için bir yere gitmeniz, belgelerin peşinde koşmanız da gerekmiyor.

Anadolu Sigorta, Türkiye’de ilk defa Yeşil Kart poliçesini online olarak alma imkanı sunuyor. www.anadolusigorta.com.tr adresini ziyaret edip, plakanızı ve TC kimlik numaranızı girerek işlemi onayladığınız takdirde poliçeniz kapınıza kadar geliyor.
Size de seyahat rotanızı çizmek kalıyor.

Sosyete Karadeniz ~ Sosyete Sözler ~ Sosyete Trend ~ Sosyete Travel
Kendi Aracınızla Yurt Dışına Çıkmak Artık Çok Daha Kolay ile ilgili aramalar şirket aracı ile yurtdışına çıkmak için gerekli evraklar arabayla yurtdışına çıkmak ekşi yurtdışına araçla çıkmak için gerekli belgeler yurtdışına araç çıkarma vekaletname ücreti yurtdışı araç çıkış vekaleti yurtdışı araç vekalet ücreti yurtdışı araç vekalet örneği türk plakalı araçların yurtdışı kalma süresi
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz
Paylaş:  

Yorumlar