Romantik Evlilik Yıldönümü Aşk Mesajları

Romantik Evlilik Yıldönümü Aşk Mesajları


Gözlerimi ne zaman gözlerinden çeksem dünya koca bir kara bulutun içine giriyor, ta ki gözlerimi tekrar gözlerine kavuşturana dek. Dünya seninle güzel kadın, yaşamak seninle anlam buluyor.
Ben seninle seviyorum mevsimleri, ağaçlar sen varken çiçek açıyor bir tek. İnsanoğlu varlığını sana borçlu, güneş sen varsın diye bu kadar parlak. Gökyüzünde beliren yıldızlar kadar fazla sana olan aşkım, belirmeyenler ise gül cemalini görecekleri günü bekliyor.
Seninle yaşlanmak insanı mutlu ediyor be sol yanım, iyi ki varsın. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Kaç kere daha aynı günde buluşabilecek ellerimiz bilmiyorum. Kaç sabaha daha senin varlığınla açacağım gözlerimi ya da kaç kere daha dokunacak dudaklarım güzel tenine bilmiyorum.
Tek bildiğim nefes aldığım süre boyunca yanından hiç eksik olmayacağım ve bu aşkın her zaman yaşamasını sağlayacağım. Elleri gül kokan sevgilim, bana bir yıldönümü daha yaşattığın için teşekkür ederim. Seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim, yıldönümümüz kutlu olsun.

Güller döksem yoluna, taçlar kondursam güzel başına. Çiçeklerden elbiseler giysen, uçurabilsem seni melek kanatlarınla. Başka şehirlere gitsek, başka ülkeler gezsek mesela… Ah be kadın; daha uğruna kaç hayal kurulur bilmiyorum, tek bildiğim sana verebilecek olduğum sonsuz aşkım.
Hayaller seninle güzel, hayat bir tek sen varken yaşamaya değer.
Yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim, sen bütün ömrümde hep yanımda ol yeter.

Kalbimin kilit vurduğum yerlerini hiç zorlanmadan açanım, benim sol yanımın en güzel çiçeği.
Atan kalbimin yanı başında yaşamaya devam ettiğin sürece seni benden başka kimsenin sevmesine müsaade etmeyeceğim. Seninle dolan kalbimi başkasının eksiltmesine izin vermeyeceğim.
Kalbini kalbime emanet ettiğin andan beri bütün hücrelerimle birlikte seni sevmeye hep devam ettim. Bu aşkın nazar boncuğu olan gözlerine bakmaktan bir an bile vazgeçmedim ve ömrüm yettiğince hiç vazgeçmeyeceğim.  Seni çok seviyorum sevgilim, nice güzel yıllara.

Yıllar oldu sahi değil mi? Bana ilk baktığın günün üstünden, kalbime ilk sıcaklığını verdiğin günün üstünden yıllar geçti ve ben bir tek gün bile bu sıcaklığı hissetmekten usanmadım.
Her geçen gün bana aşkı daha çok hissettiren kalbine hayran kaldım. Hayata tutunuşuna, pes etmeyişine, sevişine, öfkene, hayaline, gerçeğine, gözyaşına, mutlu oluşuna hayran hayran baktım. Sen kadın; bana insan olmayı, aşkı, dik durmayı öğrettin. Kendimi aşktan kaçırırken aşkın içinde buldum. Seninle inandım kışların bahar olduğuna, seninle tutundum kopmaya yüz tutmuş dallara ve seninle iyileşti kalbim hiç ayağa kalkamayacağı yangınlardan. Senin varlığın benim ömrümün aşkla geçeceğinin ispatıdır. Bir yeni yıl daha bizi bekliyor, seni seviyorum.

Gözlerine her baktığımda iyi ki diyebiliyorsam içimin en derinlerine tutunmuşsun demektir.
Öyle ki kalbim kim için attığını da seneler önce bugün öğrendi. İlk bakış, ilk öpüş, ilk dokunuş bugün hala hiç değişmedi. Hala gözlerim umutlu, hala ellerim sıcaklığını taşıyor ve dudaklarım hala sana ilk günkü heyecanla dokunuyor. Kalbim ve ben seni sevmekten asla vazgeçmedik ve sen bizi sarmaktan hiç bıkmadın. Hayatın en güzel yanı oldun birden benim için ve hala o en güzel yerde sen oturuyorsun. Hiç kalkma oturduğun yerden güzel kadın ve hiç bitmesin bu içine kapıldığım ılık yaz yelleri. Seni ilk günkü heyecanla her geçen gün daha çok seviyorum.
Yeni bir yıla seninle yeniden merhaba.

İçimi ilk titrettiğin gün geliyor aklıma. Hala o kadar güzelsin ki, hala o kadar içten ve olabildiğince kendin. Sen seviyorum kadın! demekten hiç bıkmadığım, usanmadığımsın. Seni seviyorum kadın çünkü sen dünya üzerinde eşi benzeri olmayan bir melek, insanın aklının almayacağı kadar sevgili dolu bir rüya, kimseni beni sevmeyeceği kadar beni sevebilen aşk tanrısısın. Eros daha ilk oku yaya koyduğu anda biliyordu bizim ne kadar birbirimiz için yaratıldığımızı ve on ikiden vurdu.
Yıllar önce bugün içimin titreyişi hala aynı şiddetle hissettiriyor kendini.
Yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Hoş geldin demeliyim önce. Ömrüme hoş geldin adam. Ellerinle, gözlerinle, yüreğinle, sevginle, kalbinle ve bitmeyen aşkınla hoş geldin ömrüme. Kalbimin içinde çırpınan kuşun kanadı oldun, ağlayan gözlerimin mendili, bükük boynumun omzu, atan kalbimin nedeni oldun.
Her sabah gülerek uyandım senin sayende, her gece huzurla koydum başımı yastığa.
Dilimden dökülen bütün dualar senin için göğe yükseldi ve ben bugün en çok gelişine mutlu oldum. Bana geldiğin güne hoş geldin. İyi ki hayatımdasın.

Seninle bitmeyecek bir ömür dilemiştim tam bugün. Bana atan kalbim kadar yakın olacağını, aşkın bana hep en sek halini yaşatacağını, beni sevmekten asla bıkmayacağını daha bugün anlamıştım. Seneler ne de çabuk arkada kaldı. Daha hala taze aşkın içimde, ilk öpücüğünün yeri soğumadı bile yanaklarımda. Bana geldiğin güne şükür duaları yükseliyor avuç içlerimden, seni seviyorum kadınım. İyi ki varsın ve iyi ki benimsin.

Benim gençliğim, gülüşlerim, toyluğum, saflığım, olgunluğum, ağlayışım, sevincim, mutluluğum… Benim her şeyim; kalbim hala aşkınla dolu ve yıllar yoramadı sevgimi. İlk günkü gibi tazeyim sana, ilk günkü gibi heyecan doluyum. Kalbime geçirdiğin bu elbiseyi giymekten hiçbir aman yorulmadım. Sen benim umut ışığım, geleceğim, karım, kadınım, doğmamış çocuklarımın annesi.
Bütün hayallerimin temelisin, bütün yıllarımın birikimi, bütün geleceğimin sahibi.
Sen olmasan aşka bir adım yaklaşamazdı kalbim. Aşktan habersiz kapatırdım gözlerimi dünyaya.
Böylesine güzel duyguları yaşamama ortak olduğun için sana minnettarım.
İyi ki tuttuğun ellerimi bir an bile bırakmadın. Seni son nefesimi verene kadar seveceğim ve senden asla vazgeçmeyeceğim. Yeni yılımız kutlu olsun.

Sosyete Karadeniz ~ Sosyete Sözler ~ Sosyete Trend ~ Sosyete Travel
Evlilik, Evlilik Yıldönümü Mesajları, Evlilik Yıldönümü En Güzel Mesajları, En Güzel Evlilik Yıldönümü Mesajları, En Etkileyici Evlilik Yıldönümü Mesajları, En Duygusal Evlilik Yıldönümü Mesajları, Duygusal Evlilik Yıldönümü Mesajları, Etkileyici Evlilik Yıldönümü Mesajları, Eşe Evlilik Yıldönümü Mesajları, Kocaya Evlilik Yıldönümü Mesajları
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz
Paylaş:  

Yorumlar