Bir Kızla Konuşurken Davranışınız Nasıl Olmalı?

Bir Kızla Konuşurken Davranışınız Nasıl Olmalı?


Konuşulacak konulara geçmeden önce tutumunuz,davranışlarınız nasıl olmalı, buna değinmek istedik. Çünkü bu noktada son derece önem taşımaktadır. 
Aşağıda size sunduğumuz önerileri dikkate aldığınızında sonucun olumlu olması daha muhtemel olacaktır.

1.Sakin ve Rahat Olun
Birçok kişi bunu yerine getiremese de siz elinizde geldiği kadar rahat olun ve sakin olun. Karşınızdaki kişinin de bir insan olduğunu unutmayın. Bu kişinin cinsiyeti farklı da olsa sizin duyduğunuz ihtiyaçlar onun içinde geçerlidir. Şayet konuşurken tavırlarınız telaşlı ve garip olursa karşıdaki kişi bu durumdan rahatsız olur. Bu durumu sürdürmek istemeyebilir.

2.Anlatacaklarınızı Vücut Dili İle Anlatın
Çok abartmadan vücut dilinizi kullandığınızda karşıdaki kişiyi etkilemeniz çok daha kolay olacaktır. Birçok denenmiş ve sonuç alınmış bir yöntemdir.  Hafif bir vücut dili karşınızdakini daha kolay etkilemenize yardımcı olacaktır. Aslında bu durum bir hipnotize tekniğidir. Bazı erkeklerin bayanlar konusunda başarılı olmalarının başında gelir. Vücudunuzu kullanmadığınızda samimiyetsiz,çekingen,kendine öz güveni olmayan biri gibi algılanabilirsiniz. Çok fazla kullanmamaya da özen gösterin. Nasıl kullanmalıyım diyenler için bu konuda dersler var uzmanlar var bunlardan öğrenebilirsiniz. Hiç olmadı video paylaşım sitelerini açıp izleyebilirsiniz.

3.Kibar Ses Tonu
Kibarlığı elden bırakmadan güzel bir ses tonu kullandığınızda direk bir sıfır öne geçmiş olacaksınız. Çünkü güzel bir ses tonu güzel bir yaklaşımdır. İşte bu nokta işinizi kolaylaştıracaktır. Sesinizi bu noktada nasıl kullanacağınıza önceden karar verin ve pratik yapın.

4.Gözlerle Kontak Kurun
Gözler etkileşimin kilit noktasıdır. Gözlerini etki altına aldığınızda mükemmel bir ilerleme yakalayacaksınız. Yalnız çok uzun aşırı bakmayı kastetmiyoruz. Sadece normalden 3- saniye daha fazla bakmanız yeterli olacaktır. Konuştuğunuz konularda bunu yaparsanız o konu daha da değer kazanacaktır.

5.Çok Uzun Konuşmayın,Biraz da Dinleyin
Çok fazla konuşmak belirli bir yerden sonra sıkıcı olmaya başlar. Bunun yerine karşıdaki kişiye de söz hakkın verin, onun anlatmasını da sağlayın. Ne demiş atalarımız söz gümüş ise sükut altındır. Karşınızdaki kızın anlatmasını da sağlayın, böylece durum daha keyifli bir hal alacaktır.

Kızlarla Konuşulacak Konu Başlıkları
Burada sadece konu başlıklarını vereceğiz. Aşağıda da daha özel neleri konu edinebilirsiniz bunlardan bahsedeceğiz. Bu bilgiler gerçekten işinize yarayacaktır.

El Falı: Bu fal tarzını bilmiyorsanız bile hemen gidin  öğrenin, çok işinize yarayacak. 
Bu tarz konu başlığı her zaman güzel ilişkilerin başlangıcı olmuştur.

Diziler: Son dönemde diziler çok popüler kızlarda mutlaka dizilerden birini izliyordur. 
Sizde bu dizileri izlemesiniz bile hakkında kısa bilginiz olursa bu konu üzerinden yüreyebilirsiniz.

Yabancı Filmler: Yabancı film ve diziler gerçekten çok popüler. Birçok kız bu film ya da dizilerden bir tanesini izliyordur. Bu film ve dizi bilgileri size çok artı kazandıracaktır. Bu konuda birçok somut örnek de mevcuttur. Siz siz olun kesinlikle bu konuyu dikkate alın.

Alışveriş: Bayanların en çok sevdikleri ve vazgeçemedikleri şey alışveriş. Günümüzde artık internette yapılan alışverişler çok popüler. Konuşurken internetten yapılan alışverişler hakkında da konuşmayı unutmayın. Ayrıca alışveriş hakkında kaşınızda ki kıza olumsuz bir şey söylemeyin. Çünkü kızlar alışveriş hakkında olumsuz konuşan erkeklerden uzaklaşabiliyorlar.

Sınavlar Üzerine: Öğrenci iseniz bu konuda sınavlar üzerinden bahsederek güzel bir giriş yapabilirsiniz. Bu konudan diğer konulara geçişler yaparak güzel bir konuşma ortamı oluşturabilirsiniz.

Eskiye Unutulmayan Anılar: Kişinin hayatında iz bırakan ve unutamadığı güzel anıları karşıdaki kişiye aktarması çok güzel bir izlenim bırakacaktır. Tabiki bu konuda olumsuz izlenim bırakacak anıları kastetmiyoruz. Bu konuyu karşıdaki kıza da yöneltip seninde yaşadığın bir anın var mı deyip güzel bir muhabbet ortamı oluşturabilirsiniz.

Burçlar ve Astroloji: Karşıdaki kişinin burcunu ve yükselenini sorarak işe başladığınızda çok güzel bir etkileşim olacaktır. Çünkü bayanların %90’ı astroloji ve burçlardan konuşmayı çok sever. 
Sizde burçlar ve astroloji hakkında kısa bilgiler edinin. Çok işinize yarayacaktır.

Komik Videolar: Son dönemde videolar çok popüler. Ortak beğendiğiniz bir videoyu izleyip gülebilirsiniz ve bunun hakkında uzun uzun konuşabilirsiniz.

Hobiler: Yaptığınız hobiler süper bir diyalog konusu olacaktır. 
Bu konuda ortak noktalarda bulabilirsiniz, bu başlığı kesinlikle es geçmeyin deriz.

Sosyete Karadeniz ~ Sosyete Sözler ~ Sosyete Trend ~ Sosyete Travel
1 Bir Kızla Konuşurken Davranışınız Nasıl Olmalı? 1.1 1.Sakin ve Rahat Olun 1.2 2.Anlatacaklarınızı Vücut Dili İle Anlatın 1.3 3.Kibar Ses Tonu 1.4 4.Gözlerle Kontak Kurun 1.5 5.Çok Uzun Konuşmayın,Biraz da Dinleyin 2 Kızlarla Konuşulacak Konu Başlıkları 3 Sevgiliyle,Erkek Arkadaşla, Sosyal Kız Arkadaşınızla,Kankanızla Konuşulacak Konular 4 Bu Konu Hakkında Videomuzu da Kesinlikle İzleyin!
Bir Kızla Konuşurken Davranışınız Nasıl Olmalı?
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz

Paylaş:  

Yorumlar