Hollywood Diyeti ile Kilo Verme

Hollywood Diyeti ile Kilo Verme


Hedef: Bir ayda 12-16 kilo Günlük kalori: 1400 Kcal Madonna, Carmen Electra, Catherine Zeta Jones ve Sharon Stone gibi ünlülerin tercih ettiği ‘Hollywood Diyeti’ne 1 ay boyunca devam edenler 12 ila 16 kilo verebiliyor. Diyetin temeli, sıvı alımına dayanıyor. Haftanın 2 günü üst üste sadece meyve suyu içiliyor. Bu arada günde en az 8 bardak su da tüketiliyor.
Not: Bu diyete başlamadan önce iki gün yalnızca dilediğiniz kadar meyve suyu ve en az 6-8 bardak su için. (Yiyecek kesinlikle yasak!) Sonrasında 5 günlük diyete başlayabilirsiniz
BU KURALLARA DİKKAT!
• Diyet boyunca kırmızı et, şeker, yağ, unlu gıda, baklagiller kesinlikle yasak.
• Akşam yemekleri en geç 18.00''de; daha sonra hiçbir şey yenmeyecek.
• Kremalı, sütlü kahve, alkol yasak.
• Hamileler ve diyabet hastaları bu diyeti uygulayamaz.
• Haftanın 5 günü en az 30'ar dakikalık yürüyüş veya orta tempolu egzersiz yapılacak.
• Bu diyete başladınız mı, 1 hafta devam etmeniz şart.

BU DİYETİN GÜNLÜK MENÜLERİ
1. GÜN
Sabah : 2 dilim kepek ekmeği, 2 dilim yağsız dil peyniri, domates, salatalık, 1 katı yumurta, ıhlamur veya meyve çayı Öğle : Limonlu ve çok az zeytinyağı gezdirilmiş bol yeşil salata. Akşam : 100 gr. yağsız ızgara tavuk eti ve az miktar zeytinyağı ile pişmiş, limonlu 1 tabak taze brokoli.
2. GÜN
Sabah : 2 dilim yağsız dil peyniri, domates, salatalık, ıhlamur veya meyve çayı. Öğle : Bol yeşil salata. Akşam : 150 gram mantar ve 2 yumurta ile yapılmış yağsız omlet.
3. GÜN
Sabah : 2 dilim yağsız beyaz peynir, domates, salatalık, ıhlamur veya meyve çayı. Öğle : Bol yeşil salata. Akşam : 150 gram ızgara balık eti, yanında haşlanmış brokoli.
4. GÜN
Sabah : 2 dilim yağsız dil peyniri, 1 kaşık diyet reçel, meyve çayı veya ıhlamur. Öğle : Bol yeşil salata. Akşam : 150 gram ızgara tavuk, yanında az yağda pişmiş 1 porsiyon kabak.
5. GÜN
Sabah : 2 dilim yağsız dil peyniri, 1 kaşık diyet reçel, meyve çayı veya ıhlamur. Öğle : Bol yeşil salata. Akşam : 150 gram balık eti, yanında haşlanmış 1 porsiyon brüksellahanası.

Sosyete Karadeniz ~ Sosyete Sözler ~ Sosyete Trend ~ Sosyete Travel
HOLLYWOOD DİYETİ ile ilgili aramalar hollywood diyeti yapan  hollywood diyeti  hollywood diyeti günlük  hollywood diyetleri  isveç diyeti  hollywood diyeti başlangıcı  hollywood diyeti kadinlarkulubu  hollywood diyeti
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz
Paylaş:  

Yorumlar